Displaying 1 - 6 of 6
Beverwyk C (Ey 700) volledig op 10 cent rood plaat III pos. 39 en 79 op fragment, pracht ex. Herkomst: collectie Reed (1995)
Brielle A (Ey RR) op 15 cent donkeroranje op fragment, fraai ex. (links miniem aangesneden). Het Corinphila-archief meldt 10 afdrukken van dit stempel op de 15 cent, waarvan 2 op poststuk. Herkomst: Van Dieten 505 (1983), collectie Berghuijs (1994)
Dordrecht A (Ey R) op 10 cent karmijn plaat I pos. 100, fraai ex. (rechts en onder kort, doch niet aangesneden) op fragment. Het Corinphila-archief meldt 9 afdrukken van dit stempel op de 10 cent, waarvan 1 op poststuk. Dit exemplaar is qua afstempeling één van de beste exemplaren!
Leeuwarden B klein (Ey 200) luxe op 15 cent donkeroranje pos. 18 op fragment, pracht ex.
Oldenzaal A (Ey 800) op 15 cent donkeroranje, vrijwel pracht ex. op fragment (boven links miniem aangesneden) Herkomst: Van Dieten 466 (1974), Rietdijk 337 (1986), collectie Cleij (1991)
Zaandam A (Ey 250) centraal op 15 cent donkeroranje (2x) beide met velrand op fragment, pracht ex.