Displaying 25 - 36 of 75
Ongetande proef van de 10 cent type I in zwart op wit kartonpapier, vrijwel pracht ex. (enkele roestpuntjes)
Ongetande proef van de 10 cent type I in geelbruin op wit papier door J.W. van Kempen, pracht ex.
Ongetande kleurproeven van de 5 cent in type II door A.W. Sijthoff in 6 verschillende kleuren, pracht ex.
Kleurproef van Oscar Berger-Levrault 5 cent lichtblauw op dik wit papier met hoekvelrand, pracht ex.
Kleurproeven van Oscar Berger-Levrault 5 cent zwart op dik wit papier, 5 cent karmijn op rose papier, 5 cent rood op rose papier, 5 cent rood op chamois papier en 5 cent blauw op blauw papier, pracht ex. (nr. 51q kortrandig)
Sold for: 2.200 €
collectie op tandingen gespecialiseerd w.b. veel betere ex. o.a. nrs. 7 IC, 9 (5x), 10 (2x), 11 (gebreken) en 12 in over het algemeen redelijke tot goede kwaliteit op bladen
Kleurproef van de plaat van de 1 cent in de gekozen kleur zwart van de goedgekeurde gravure van J. Virey in paar, pracht ex., cat.w. 400+
50 cent geelbruin tanding 11½ x 12 kleine gaten, pracht ex. zonder gom met certificaat Vleeming 2017, Ongebruikt een zeer zeldzaam zegel!, cat.w. (1800)
9 PHOTOS
Opening: 1.800 €
Sold for: 2.400 €
gespecialiseerde tandingcollectie (*)/* met zeer veel betere ex. w.b. nrs. 22K, 23C, 23D, 23G, 23H, 23J, 23K, 23L, 24A, 24C, 24D, 24H, 24L, 25L, 26D, 26H, 26J, 26L, 27D, 27H en 29 in redelijke tot goede kwaliteit, keurig opgezet op bladen
26 PHOTOS
Opening: 2.500 €
Sold for: 2.500 €
gespecialiseerde collectie (*)/* met vele betere ex., tandingen, typen en variëteiten w.b. P37b, P48Aaf, P49Abf etc., in over het algemeen redelijke tot goede kwaliteit keurig opgezet op bladen
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 21 met velrand, pracht ex.
Kleurproef 5 cent flets grijsblauw plaat III pos. 67, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1982, cat.w. fl. 900