Displaying 37 - 48 of 75
Kleurproef 5 cent licht kobaltblauw plaat III pos. 85, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2012, cat.w. fl. 1000
Kleurproef 10 cent steenrood plaat V pos. 25 met hoekvelrand, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2012, cat.w. fl. 600+
5 t/m 15 cent, mooi gerande pracht ex. zonder gom, cat.w. 1125
Herdruk van het 3e kwart van de 10 cent plaat IV pos. 51-75 in rood op kartonpapier door J. Moesman, pracht ex.
Ongetande kleurproef van J.W. van Kempen Voorschoten,10 cent groen type I, vrijwel pracht ex. (links kort), cat.w. 300
Proef van de plaat 5 cents zwart op grof papier, vrijwel pracht ex. (uitgestreken vouwtje), cat.w. fl. 380
Afdruk van de gravure van de firma Stam van afgewezen ontwerp voor de Koningskop van H.F.C. ten Kate in groen op wit papier, pracht ex. (velletje iets ingekort), cat.w. fl. 350
Proefdruk stempel goedgekeurde medaillon met Bontkraag, zwart op crème, pracht ex. Hfl.900++
kleurproeven 5 cent ongetand in donkergrijs, diepdonkergroen, lila, roodlila en lilabruin, meest pracht ex. (d en e schaafplekje door verwijderen plakker). Hfl.2250 (voor velletjes van 4)
5 cent rood in blok van 4 uit linkerbovenhoek met variëteit boven ongetand, pracht ex. (cat.w. 1000)
2 M
Vignet in bruin voor de afgelaste postvlucht door vlieger Jan van Bussel te Dordrecht 28-4-1912, pracht ex.
Ongetande kleurproeven 50 cent en 1 gulden in de gekozen kleuren, pracht ex., cat.w. fl. 600