Displaying 73 - 84 of 145
Jubileum 1923 5 gulden roodbruin tanding 11½ met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 325
Van Konijnenburg 1½ t/m 10 gulden met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 415
Hulpuitgifte opdruk luchtpost 50 cent t/m 2 gulden, met certificaat Muis 1992, cat.w. 250
Prinses Juliana 10 t/m 50 cent met Specimen opdruk en gatdoorboring, afkomstig uit het archief van de American Banknote Company, met certificaat Muis 2007, cat.w. 300+, Oplage slechts 200 series!
6 cent t/m 25 gulden, cat.w. 525
25 cent groen en zwart type I met plaatfout Open lijst, vrijwel pracht ex. (miniem uitgestreken hoekvouwtje), cat.w. 1250
Engelse druk 10 t/m 25 cent, cat.w. 625
2½ t/m 50 cent donkergroen, pracht ex., cat.w. 255. Echt gestempeld een lastige reeks!
Vlaggen 50 en 90 cent met foutdruk blauw en rood in de vlag van Sint Maarten verwisseld, cat.w. 150+
Ongedateerde briefomslag naar Amsterdam met cursief stempel Posterij Suriname en ovaal stempel Zee-Brief Den-Helder in rood en geschreven per kapt. Nielsen DGG (door God geleide) en port 60. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2017. Adressering uitgewist en later deels opnieuw geschreven.
15 cent grijs tanding 12½ x 12, 40 cent donkerbruin tanding 12½ x 12 en Cijfer 1 cent grijs (2x) en 3 cent groen op aangetekende brief van Paramaribo 30-1-1893 over New York naar Mexico City. Juist tarief van 60 cent voor een aangetekende envelop van de 2e gewichtsklasse. Pracht ex. (envelop boven iets ingekort) met certificaat Vleeming 2017. Zeldzame 4-kleuren mengfrankering en weinig voorkomende bestemming! Herkomst: collectie Voerman (1994)
50 cent oranjebruin tanding 12½ x 12 en Hangend Haar 10 cent geelbruin op aangetekende brief van Paramaribo 11-10-1897 over Plymouth en Londen naar Wenen. Juist tarief voor een aangetekende brief van de 2e gewichtsklasse naar Oostenrijk. Pracht ex. (envelop enkele vlekjes en lakzegels achterzijde deels verwijderd) met certificaat Vleeming 2017.