- (-) Remove Dutch West Indies filter Dutch West Indies
- (-) Remove Surinam filter Surinam
Displaying 37 - 48 of 66
collectie ongebruikt met vele betere ex. w.b. P5 II, P5 IV, P7 II, P7 IV, P15 I etc. op bladen
collectie gestempeld met vele betere ex. w.b. P4 IV, P5 II, P5 IV, P7 II, P7 IV, P16 I, II en III tesamen in strip van 3 etc. op bladen
Ongedateerde briefomslag naar Amsterdam met cursief stempel Posterij Suriname en ovaal stempel Zee-Brief Den-Helder in rood en geschreven per kapt. Nielsen DGG (door God geleide) en port 60. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2017. Adressering uitgewist en later deels opnieuw geschreven.
15 cent grijs tanding 12½ x 12, 40 cent donkerbruin tanding 12½ x 12 en Cijfer 1 cent grijs (2x) en 3 cent groen op aangetekende brief van Paramaribo 30-1-1893 over New York naar Mexico City. Juist tarief van 60 cent voor een aangetekende envelop van de 2e gewichtsklasse. Pracht ex. (envelop boven iets ingekort) met certificaat Vleeming 2017. Zeldzame 4-kleuren mengfrankering en weinig voorkomende bestemming! Herkomst: collectie Voerman (1994)
50 cent oranjebruin tanding 12½ x 12 en Hangend Haar 10 cent geelbruin op aangetekende brief van Paramaribo 11-10-1897 over Plymouth en Londen naar Wenen. Juist tarief voor een aangetekende brief van de 2e gewichtsklasse naar Oostenrijk. Pracht ex. (envelop enkele vlekjes en lakzegels achterzijde deels verwijderd) met certificaat Vleeming 2017.
Particulier geïllustreerde briefkaarten Willem III 2½ cent, 5 cent (2x) alle verzonden en Cijfer 2½ cent ongebruikt, in gemengde kwaliteit
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 11½ x 12, pracht ex. (tanding onregelmatig), cat.w. 825
Cijfer en Veth ½ cent t/m 2½ gulden in blokken van 4 merendeels met velrand, meest pracht ex. (1 ex. nr. 57 hoektandje verfraaid), cat.w. 1640 (als *)
Jubileum 5 cent t/m 5 gulden met certificaat Muis 1998, cat.w. 675
Do. X 10 cent t/m 1½ gulden op envelop 18-2-1931 naar Leiden, pracht ex. (nr. LP14 lijmvlekjes voorzijde)
duit 1764 variëteit kort gras Societeit van Suriname pr-
14 PHOTOS
voorraad 1873-1954 meest ** in over het algemeen mooie kwaliteit in insteekboek, cat.w. ca. 19.000