Displaying 37 - 48 of 339
NVPH 135f-136f
Rode Kruis 1 en 5 cent met variëteit Afstand tussen plus-teken en cijfer 1 in plaats van 2 mm, pracht ex., cat.w. 600
NVPH 135fa
Rode Kruis 1 cent olijfgroen met variëteit sterk verschoven opdruk waardoor het Rode Kruis teken onder de opdruk van de toeslag staat, pracht ex., cat.w. 675
NVPH 140f
Nooduitgifte 17½ op 22½ cent olijf en bruin met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. gesigneerd Evert Kroon en Ned. Bond en met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 450
NVPH 145A
Hulpuitgifte 32½ op 50 cent type I tanding 11 x 11½, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2017: Gom licht getint overigens fris zegel, cat.w. 1250
NVPH 160C
Jubileum 1923 5 cent blauwgroen tanding 11 x 11½, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017: Rechts stomp tandje overigens fris zegel zonder gebreken, cat.w. 1250
NVPH 171f
Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. gesigneerd Hekker, cat.w. 450
NVPH 171f
Hulpzegel 12½ op 20 cent met variëteit kopstaande opdruk met langebalkstempel Soerabaja Simpang 21-8-1933 op fragment, pracht ex. gesigneerd Van Gelder en met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 900. Echt gebruikt een uiterst zeldzaam zegel. Slechts enkele ex. bekend!
NVPH 351bf
Hartz 15 cent oranje met variëteit I van Indonesia weggevallen met certificaat Vleeming 2017: Gom origineel en postfris, enkele originele gomloze streepjes. Fris zegel zonder gebreken., cat.w. 1475
29 PHOTOS
collectie (*)/* vanaf 1883 met vele betere ex., series en variëteiten w.b. 38f, 79a, 79f, 97f, Jaarbeurs Bandoeng, 260, Van Konijnenburg, 325a, 333f, luchtpost, brandkast-serie en Nieuw-Guinea in 2 albums
22 PHOTOS
collectie gestempeld vanaf 1883 met veel betere ex. en series en variëteiten w.b. nrs. 38f, 79a (2x), 79f, 97f, Jaarbeurs Bandoeng, Van Konijnenburg, 333f, luchtpost, Nieuw-Guinea en ca. 15 poststukken in 3 albums
NVPH LP17f
2 M
Vliegtuig 50 op 150 cent met variëteit kopstaande opdruk, nagegomd pracht ex. gesigneerd Koopman en met certificaat Vleeming 2017, cat.w. (2750) Deze kopstaande opdrukken werden op 9 mei 1933 te Bandoeng aan het loket verkocht. Van het bekende halve vel van 50 ex. zijn ongeveer 35 ex. ongebruikt gebleven!
NVPH LP17f
Vliegtuig 50 op 150 cent met variëteit kopstaande opdruk op envelop van Bandoeng 10-5-1933 naar Delft, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017: Zeer fris zegel zonder gebreken op fris envelopje (bovenzijde geopend en achterzijde scheurtje in klep)., cat.w. 3500+. Het Corinphila archief meldt slechts 6 brieven met deze foutdruk!