Displaying 109 - 120 of 339
1 M
Mercurius 22½ op 60 cent met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 450
Mercurius 22½ op 60 cent met variëteit kopstaande opdruk op aangetekende gecensureerde envelop van Paramaribo 24-5-1945 naar Curaçao, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018
M
collectie zowel gestempeld als */** verzameld w.b. Do. X (2x w.b. op envelop, Mercurius 5 gulden (2x) etc.
10 cent lila en zwart type II, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 2000
10 cent lila en zwart type II, pracht ex. (tanding licht onregelmatig) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 2000
10 cent lila en zwart type IV, pracht ex. met certifcaat Vleeming 2017, cat.w 700
5 cent lila en zwart type I en Hulpuitgifte 10 op 30 cent type III en 10 op 50 cent type II op envelop uit Jersey City, USA naar Paramaribo 15-7-1911. 15-7-1911 is 1e dagstempel voor P15 en P16! (NVPH: RRR). Envelop was met 6 cent te weinig gefrankeerd en had dus met 24 cent beport moeten worden, afgerond naar boven geeft 25 cent. Pracht ex. (verticaal archiefvouwtje) met certificaat Vleeming 2018. Uiterst zeldzaam, het Corinphila archief meldt 4 brieven met beide hulpuitgifte-zegels w.b. dit de enige is met 1e dagafstempeling. Als fdc is deze brief dus uniek! Herkomst: collectie Maurice Burrus (1963)
Hulpuitgifte 10 op 30 cent type II, pracht ex. gesigneerd Van Dieten en Van der Loo en met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 2500. Het zeldzaamste portzegel van Suriname waarvan slechts 40 ex. gedrukt zijn!
Hulpuitgifte 10 op 50 cent type I, II en III samenhangend in strip van 3, pracht ex., cat.w. 500+
collectie ongebruikt met vele betere ex. w.b. P5 II, P5 IV, P7 II, P7 IV, P15 I etc. op bladen
collectie gestempeld met vele betere ex. w.b. P4 IV, P5 II, P5 IV, P7 II, P7 IV, P16 I, II en III tesamen in strip van 3 etc. op bladen
Sold for: 2.000 €
10 cent wijnrood in strip van 4 met halfrond-francostempel Ambarawa (Voerman 175) op fragment, rechter ex. beschadigd