Displaying 1 - 6 of 6
Willem III 5 cent groen in gecombineerd tandingpaar 11½ x 12 grote gaten en 12½ x 12 grote gaten op fragment, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018: linksboven stomp tandje overigens fris paar. Gestempelde tandingparen van de 5 cent zijn uiterst zeldzaam! Geen notering in NVPH!
Buiten Bezit 2½ gulden met variëteit kopstaande opdruk gestempeld Medan 21-11-1910 op fragment, pracht ex. gesigneerd Van der Veer en met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 5000
Hulpzegel 12½ op 20 cent met variëteit kopstaande opdruk met langebalkstempel Soerabaja Simpang 21-8-1933 op fragment, pracht ex. gesigneerd Van Gelder en met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 900. Echt gebruikt een uiterst zeldzaam zegel. Slechts enkele ex. bekend!
Jubileum 1923 2½ gulden grijszwart en 5 gulden bruin beide met kortebalkstempel Paramaribo 14-1-1924 op fragment, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 530
Decemberzegel 2004 EUR 0,29 op fragment met sterk verschoven kleur grijs (dubbele personen) met certificaat NVPH 2008
Sold for: 2.000 €
10 cent wijnrood in strip van 4 met halfrond-francostempel Ambarawa (Voerman 175) op fragment, rechter ex. beschadigd