Displaying 1 - 12 of 21
Michel 2030-2037
German Zoo's 5 - 50 pfennig with variety unperforated, very fine unmounted mint (nr. 2037 small corner crease)
Michel MH1
Booklet 100 Jahre deutsche Briefmarke, very fine unmounted mint, cat.v. 700
meest betere series ** op insteekbladen
Postkrieg 11 poststukken 1966-1970 naar DDR en Rusland, met retourstroken en onzichtbaar gemaakte zegels
12 PHOTOS
collectie deels zowel gestempeld als */** verzameld w.b. Berlijn met betere series, Bund tot 2012 w.b. veel nominaal en kleine collectie Oostenrijk in 8 banden
collectie inclusief Zones, Berlijn en DDR met betere ex., series en blokken in 6 ringbanden
51 PHOTOS
en lokalausgaben collectie */** deels gespecialiseerd met betere ex., plaatfouten, eenheden etc. in blanco Importa album
post(waarde)stukken ruim 210 ex. w.b. Band en Netz opdrukken, Gebuhr bezahlt, Zehnfach Frankaturen etc. met betere ex. inclusief 1 poststuk (filatelistisch) Kotor met Mi. 3 in blok van 4 (5-4-1944) gesigneerd Ludin (cat.w. 480) in Lindner album en envelop
collectie blokken Sovjet zone en DDR wb. Wiederaufbauspende, Goethe, Debria en Karl Marx jaar, in 2 stockboeken
collectie 1949-1990 gestempeld vrijwel compleet inclusief de blokken en doubletten in 2 Davo albums en 2 insteekboeken
collectie tot 1990 meest ** in 4 albums
w.b. Mao, Karl Marx blokken en iets Russische Zone in 2 insteekboeken