Displaying 25 - 31 of 31
Hulpuitgifte 10 op 30 cent type II, pracht ex. gesigneerd Van Dieten en Van der Loo en met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 2500. Het zeldzaamste portzegel van Suriname waarvan slechts 40 ex. gedrukt zijn!
Hulpuitgifte 10 op 50 cent type I, II en III samenhangend in strip van 3, pracht ex., cat.w. 500+
collectie ongebruikt met vele betere ex. w.b. P5 II, P5 IV, P7 II, P7 IV, P15 I etc. op bladen
10 cent karmijnrood met velrand, nagegomd ex. met certificaten Eichele 2007: Postfrisch mit vollständigem Originalgummi, Muis 2009: Ongebruikt met originele gom, NVPH 2010: Het zegel is nagegomd, Van der Vlist 2010: Gemanipuleerde gom. De velrand is gevouwen geweest en gestreken en Vleeming 2017: Gom niet in originele staat. Het zegel wordt verkocht zoals het is, reclames op de kwaliteit worden niet aangenomen.
Buiten Bezit 22½ cent bruin en olijf met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (gom niet in originele staat) met certificaat Vleeming 2015: afgezien van gom fris zegel zonder gebreken, cat.w. 2750
Cijfer en Veth ½ cent t/m 2½ gulden in blokken van 4 merendeels met velrand, meest pracht ex. (1 ex. nr. 57 hoektandje verfraaid), cat.w. 1640 (als *)
nrs. 24-28 in blokken van 4, 12½ cent met gom (1 ex. **) overigens als normaal zonder gom, pracht ex., cat.w. 380+
Pages
- « first
- ‹ previous
- 1
- 2
- 3