Displaying 1 - 12 of 41
Hartz 15 cent oranje met variëteit I van Indonesia weggevallen met certificaat Vleeming 2017: Gom origineel en postfris, enkele originele gomloze streepjes. Fris zegel zonder gebreken., cat.w. 1475
0 1 M
Opdrukken 50 cent t/m 2 gulden in blokken van 4 waarin steeds 2 ex. postfris, keurstempeltjes achterzijde, cat.w. 700+
Tuberculose 1 t/m 5 cent, cat.w. 700
Opruimingsuitgifte 2½ op 10 gulden met certificaat Muis 2000 voor nr. 104, cat.w. 800
Cijfer 5 cent groen t/m 20 cent lichtblauw, cat.w. 325
Fotomontage 70 en 80 cent met certificaat Muis 1998, cat.w. 575
Fotomontage 70 en 80 cent, cat.w. 575
16 verschillende waarden tussen 5-70 cent in zwart op geelachtig papier getand 13½ x 12½ in blokken van 4 met velrand (1 waarde zonder velrand). Het betreft hier vermoedelijk oefenmateriaal dat gebruikt werd bij het opleiden van postambtenaren. Attest NVPH 1999
Crouwel 65 cent bruin in blok van 4 w.b. 2½ ex. ongetand, pracht ex.
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600
5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 type I, tanding links zie foto, cat.w. 1100
Sold for: 3.400 €
Vredespaleis 40 cent blauwgroen in blok van 16 met hoekvelrand waarin het hoekblok ongestempeld is gebleven. Uiterst zeldzaam en vermoedelijk uniek!