Displaying 1 - 4 of 4
0 1 M
Opdrukken 50 cent t/m 2 gulden in blokken van 4 waarin steeds 2 ex. postfris, keurstempeltjes achterzijde, cat.w. 700+
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600
Prinses Juliana 10 t/m 50 cent met Specimen opdruk en gatdoorboring, afkomstig uit het archief van de American Banknote Company, met certificaat Muis 2007, cat.w. 300+, Oplage slechts 200 series!
6 cent t/m 25 gulden, cat.w. 525