Auctions 237-238
15 & 21-22 September 2018
- (-) Remove Dutch West Indies filter Dutch West Indies
- (-) Remove Surinam filter Surinam
Displaying 1 - 12 of 32
Auctions 237-238
Ongedateerde briefomslag naar Amsterdam met cursief stempel Posterij Suriname en ovaal stempel Zee-Brief Den-Helder in rood en geschreven per kapt. Nielsen DGG (door God geleide) en port 60. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2017. Adressering uitgewist en later deels opnieuw geschreven.
Auctions 237-238
Wisselbrief met een waarde van fl. 7000 als compensatie voor vrijgelaten slaven door het Ministerie van Koloniën uitbetaald, opgemaakt te Paramaribo 16-7-1863 en uitbetaald 17-9-1863, pracht ex.
Auctions 237-238
Wisselbrief met een waarde van fl. 10.000 als compensatie voor vrijgelaten slaven door het Ministerie van Koloniën uitbetaald, opgemaakt te Paramaribo 3-11-1863 en uitbetaald 1-1-1864, pracht ex.
Auctions 237-238
NVPH 10aA
25 cent ultramarijn tanding 14 kleine gaten met velrand, pracht ex. met certificaat Moeijes 1993, cat.w. 350
Auctions 237-238
NVPH 21Cf
Hulpuitgifte 2½ op 50 cent oranjebruin tanding 12½ x 12 met variëteit dubbele opdruk, pracht ex. (boventanding minder mooi, zoals gebruikelijk) met certificaat NVPH 1998, cat.w. 500
Auctions 237-238
NVPH 32a
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 12½ x 12, pracht ex. met certificaat Moeijes 1988, cat.w. 700
Auctions 237-238
NVPH 32a
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 12½ x 12, pracht ex., cat.w. 700
Auctions 237-238
NVPH 32a
Auctions 237-238
NVPH 32aD
Hulpuitgifte 10 op 25 cent ultramarijn tanding 11½ x 12 met velrand, pracht ex. met certificaat Moeijes 1990, cat.w. 825
Auctions 237-238
NVPH 48
Veth 10 cent violetgrijs op aangetekende envelop G. 6 met rivierbootstrookje type 2 van Beneden Commewijne (zie Erfmann/Stuut pag. 168) 31-12-1907 over Paramaribo (alwaar opnieuw aangetekend) naar Amsterdam, pracht ex. (envelop wat gebruikssporen)
Auctions 237-238
PC 58b, 59-61
Kleurproeven Koninklijke Familie 2½ t/m 40 cent, miniem getint en nr. 59 tevens bruine punt in gom en gomvouwtje
Auctions 237-238
NVPH 491 var
Paaszegel 15 cent met variëteit dubbeldruk groen