Auctions 237-238
15 & 21-22 September 2018
- (-) Remove NL Puntstempel filter NL Puntstempel
Displaying 13 - 24 of 24
Auctions 237-238
126 - Woudrichem - op emissie 1864 15 cent, pracht ex. gesigneerd Koopman
Auctions 237-238
Sold for: 1.700 €
132 - Zierikzee - op 1e emissie 10 cent rood plaat IV pos. 75 met velrand, pracht ex. (kleur iets flets) met certificaat Vleeming 2018. Enig bekende afdruk van dit stempel op de 10 cent!
Auctions 237-238
136 - Amsterdam-Emmerik - luxe op emissie 1864 15 cent, fraai ex. (hoektandje aangezet). 8 afdrukken van dit stempel op dit zegel bekend!
Auctions 237-238
137 - Arnhem-Oldenzaal - mooi op emissie 1864 5 cent, pracht ex. Enig bekende afdruk van dit stempel op dit zegel!
Auctions 237-238
138 - Moerdijk-Antwerpen - op Rijkswapen 1½ cent pracht ex., cat.w. 150+95
Auctions 237-238
138 - Moerdijk-Antwerpen - op emissie port 1882 1½ cent, vrijwel pracht ex. (rond hoekje en miniem oxydatiepuntje) gesigneerd Koopman, cat.w. 500+20
Auctions 237-238
141 - Utrecht-Zwolle - emissie 1867 50 cent goud, pracht ex., cat.w. 200+200
Auctions 237-238
143 - Montfoort - op Hangend Haar 5 cent op wikkel Weekblad voor Montfoort 3-3-1892 naar Oudewater, pracht ex. (bandje klein deel missend rechts) met certificaat Dr. Louis 2001, cat.w. 200+
Auctions 237-238
243 - Velsen - op Hangend Haar 10 cent, pracht ex., cat.w. 100
Auctions 237-238
252 - Kollum op Willem III 7½ cent, pracht ex., cat.w. 500+22
Auctions 237-238
255 - Ede - op Hangend Haar 22½ cent, vrijwel pracht ex., cat.w. 150+17
Auctions 237-238
Stom puntstempel gebruikt te Herveld op Willem III 5, 10 en 15 cent, nr. 19 pracht ex.. nrs. 21 en 23 fraaie ex. (beide tandje aangezet), cat.w. 900