Auctions 237-238
15 & 21-22 September 2018
Displaying 25 - 36 of 874
Auctions 237-238
Opening: 5.000 €
Universiteit van Utrecht 6 cent wijnrood in paar met variëteit tussen de zegels ongeperforeerd, pracht ex. (enkele miniem bruine plekjes achterzijde) met certificaat NVPH 1973, cat.w. 15.000. Één van de allergrootste zeldzaamheden van Nederland, volgens het Corinphila-archief slechts 5 ex. bekend waarbij 2 ex. met tandinggebreken! Herkomst: collectie Dreikurs (1999)
Auctions 237-238
Gecensureerde kampkaart uit kamp Nike, Thailand naar Nederland
Auctions 237-238
Gecensureerde kampkaart uit kamp 3, Thailand met Rode Kruis stempel naar Nederland
Auctions 237-238
Hartz 5 t/m 60 cent in blokken van 4, cat.w. 672+
Auctions 237-238
10 cent Inhuldiging (militair tarief) op ambtshalve aangetekende luchtpostenvelop (Amsterdam Centraal-Station) van Julianadorp 4.IV.49 naar Semarang, rood 4-regelig kastje Terug afzender/ Uitvoer van geld zonder ver-/ gunning verboden./ De Ambtenaar. Pracht ex.
Auctions 237-238
Fdc E1 zomerzegels aangetekend naar de DDR, pracht ex. (aan onderzijde opengesneden en enkele minieme kreukjes), cat.w. 1600
Auctions 237-238
Kind 10 cent met plaatfout vlek tegen 1e been van Nederland op fdc E4, pracht ex., cat.w. 750
Auctions 237-238
Opruimingsuitgifte 12 op 10 cent roodbruin met variëteit dubbele opdruk en gesigneerd Koopman, cat.w. 450
Auctions 237-238
Opruimingsuitgifte 12 op 10 cent roodbruin met variëteit kopstaande opdruk en gesigneerd Koopman, cat.w. 450
Auctions 237-238
Kwal 25 cent met variëteit zonder waardeinschrift, cat.w. 850
Auctions 237-238
55 cent wijnrood in hoekveldeel van 10 stuks, hoekzegel grote kleurveeg
Auctions 237-238
Regeringsjubileum Juliana 40 cent met variëteit zonder zwarte tekst met certificaat Moeijes 1983, cat.w. 575