Auctions 237-238
15 & 21-22 September 2018
Displaying 73 - 84 of 110
Auctions 237-238
Ongetande kleurproeven in oranjebruin en blauw in blokken van 4 waarin telkens 1 ex. met waardeinschrift 50 cent en 3 ex. zonder waardeinschrift, pracht ex.
Auctions 237-238
Ongetande kleurproeven 50 cent karmijn in paar met ex. zonder waardenschrift met velrand en 50 cent geel met hoekvelrand, pracht ex.
Auctions 237-238
Opening: 700 €
Ongetande kleurproeven 1 gulden in oranjebruin, blauw, karmijn, grijs, geel, lila en groen alle in linkervelrandstrippen waarin telkens 1 ex. met waardeinschrift en 2 ex. zonder waardeinschrift, pracht ex. (nr. T7b minder mooi)
Auctions 237-238
1 cent t/m 2 gulden met specimen opdruk, vrijwel pracht ex. (enkele waarden zonder gom en/of met minieme tandinggebreken), cat.w. 1750. De 25 cent, die nooit met 'specimen' uitgegeven is, ontbreekt uiteraard!
Auctions 237-238
Ongetande kleurproeven 1 gulden in roodbruin, olijfgeel, donkerolijfgroen, groen, leikleur, lichtbruin, geel, lichtgroen, blauw, violet, rood en grijs, alle met hoekvelrand, pracht ex. (nr. PB1e vouwtje ver van zegelbeeld). Zeer zeldzame set!
Auctions 237-238
Sold for: 8.000 €
Stempelproef van de 1½ gulden zonder waardeinschrift in de kleuren donkergroen, ultramarijn en paars in velletjes van ca. 78x92 mm met verhoogde randen, alle met opdruk Monster in violet en perforatie C, pracht ex. (nr. B4c dun plekje in rand en verhoogde zijrand deels los) met 3 certificaten Vleeming 2018. Uiterst zeldzame set, slechts enkele ex. bekend!
Auctions 237-238
Stempelproef 7½ gulden zwartblauw in velletje van 69x80 mm met opdruk Monster in violet, pracht ex. (verhoogde randen afgeknipt) met certificaat Vleeming 2018
Auctions 237-238
Opening: 5.000 €
Sold for: 17.000 €
Stempelproeven in de gekozen kleuren 15 cent t/m 7½ gulden, elk in velletje van ca. 90x100 mm met aan 4 zijden verhoogde rand. Alle met perforatie C in velrand en nrs. B10-B13 met notitie V5194 rechtsboven. Pracht ex. (nrs. B9 en B12 beide licht vouwtje) met certificaat Vleeming 2018. Uiterst zeldzaam, naast deze serie is ons slechts één andere set in particuliere handen bekend!
Auctions 237-238
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 45 met velrand, pracht ex.
Auctions 237-238
Proef in zwart op dik kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 51-54, 56-59, 61-64, 66-69 en 71-74 in veldeel van 20, pracht ex. (miniem schaafplekje in rand, ver van zegelbeeld) Herkomst: Corinphila Zürich 84 (1992)
Auctions 237-238
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 80 met hoekvelrand, pracht ex.
Auctions 237-238
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. (enkele onbeduidende vlekjes achterzijde)