Auctions 237-238
15 & 21-22 September 2018
Displaying 85 - 96 of 110
Auctions 237-238
10 cent karmijn plaat I pos. 49 met velrand, pracht ex. (miniem vouwtje) zonder gom
Auctions 237-238
Moesman-herdrukken 1895 van de teruggevonden plaat IV van de 10 cent. Collectie van ruim 300 ex. in verschillende kleuren, meest in veldelen van 25 ex. en veldeel van 50 ex. w.b. 5 brugparen. Over het algemeen mooie kwaliteit. Herkomst: Corinphila Zürich 84 (1992)
Auctions 237-238
5 t/m 15 cent Haarlemse druk, zeer frisse doch nagegomde pracht set, alle met delen van 8 buurzegels! Certificaat Dr. Louis 2006
Auctions 237-238
Opening: 3.000 €
Sold for: 3.700 €
Opdruk 2 cent op 1½ cent donkerblauw, pracht ex. zonder gom met certificaat Ned. Bond 1989, cat.w. 8000. Één van de grootste rariteiten van Nederland waarvan volgens het Corinphila-archief slechts 4 ex. bekend zijn! Dit is het enige losse zegel, de andere 3 zitten op een briefkaart geplakt. Deze variëteit ontstond toen bij de fa. Joh. Enschedé deze opdruk gemaakt werd op de briefkaarten Geuzendam nr. 58. Vermoedelijk zijn daar enkele gefrankeerde kaarten per abuis of als proef ook overdrukt!
Auctions 237-238
2 M
Vignet in bruin voor afgelaste postvlucht vlieger Jan van Bussel te Dordrecht 28-4-1912 in paar, pracht ex.
Auctions 237-238
Buiten Bezit 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk gesigneerd Ned. Bond en met certificaat Vleeming 2018, mooi gecentreerd fris pracht ex. doch gom niet origineel, cat.w. (3500)
Auctions 237-238
2½ cent groen tanding 11½ x 12, pracht ex. (violet stempeltje achterzijde en rechts 2 iets kortere tandjes) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 2000. Verreweg de zeldzaamste tanding van de emissie 1873 van Curacao! Het Corinphila archief meldt slechts 6 exemplaren (5 ongebruikte ex. en 1 gebruikt ex. met ernstige gebreken)
Auctions 237-238
5 cent rood tanding 11½ x 12, pracht ex. met certificaat Muis 2003, cat.w. 1500
Auctions 237-238
Opening: 140 €
12½ cent groen en zwart type I, pracht ex., cat.w. 550
Auctions 237-238
12½ cent groen en zwart type III, pracht ex. met certificaat Moeijes 1991, cat.w. 500
Auctions 237-238
30 cent groen en zwart type II, pracht ex., cat.w. 550
Auctions 237-238
25 cent ultramarijn tanding 14 kleine gaten met velrand, pracht ex. met certificaat Moeijes 1993, cat.w. 350