Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 145 - 156 of 438
Auctions 239-240
NVPH D3f
15 cent olijfbruin met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex., cat.w. 350
Auctions 239-240
NVPH D5f
25 cent lila met variëteit kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (miniem dun plekje) gesigneerd Evert Kroon, cat.w. 500
Auctions 239-240
NVPH D8-D27
½ cent t/m 2 ½ gulden, D18 kleine gomvouw, D25 roestpuntje, cat.w 625
Auctions 239-240
NVPH D8-D27
½ cent t/m 2½ gulden met certificaat Moeijes 1989 (nrs. D24 en D25 andere zegels dan op certificaat afgebeeld en enkele zegels iets minder mooi), cat.w. 625
Auctions 239-240
NVPH D26f
1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. gesigneerd Ned. Bond en Koopman, cat.w. 700
Auctions 239-240
NVPH 3-25
RIS 1 sen t/m 25 rupiah, cat.w. 730
Auctions 239-240
NVPH 5, 10, 13, 16, 17, 19
RIS 2½, 10, 25 in paar, 45, 50 en 80 sen, ongetande proeven, 1 ex. 25 en 45 bruin vlekje, Zo. 43D, 48D, 41D, 54D, 55D en 55D, EUR 4900
Auctions 239-240
Zbl 72H-80H
Cijfer 1 t/m 25 sen in ongetande proeven (10 sen paars nr. 77HA ontbreekt), pracht ex., cat.w. 1350
Auctions 239-240
Zbl 111
50 sen bruin in ongetand blok van 4, ets 50, enkel bruin vlekje, in Zonnebloem niet vermeld
Auctions 239-240
Zbl ex. 564-578
Muziekinstrumenten 1, 1½, 2½, 3, 4, 5, 15, 20 en 25 rupiah variëteit geheel ongetand, cat.w. 720
Auctions 239-240
NVPH Prangko k1B
Postcard 5 sen Smelt in uncut pair, very fine
Auctions 239-240
Zbl 6A, 8A, 13A, 15A, 16A
25, 35, 70, 80 en 90 sen met variëteit geheel ongeperforeerd, pracht ex., (nr. 6A vouwtje), cat.w . 540