Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 205 - 216 of 438
Auctions 239-240
NVPH P8 II
30 cent groen en zwart type II, pracht ex. gesigneerd Koopman, cat.w. 550
Auctions 239-240
NVPH P10 II
50 cent groen en zwart type II in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. (deels verstevigd op tanding en velrand kleine gebreken), cat.w. 300+
Auctions 239-240
NVPH P11-P20
2½ t/m 50 cent met certificaten Muis 2005 en Vleeming 2014: Gom origineel en postfris, 30, 40 en 50 cent oplage op poreus papier, 30 cent over gehele gomzijde en 40 en 50 cent minimale gebruikelijke doffe gomplekjes, cat.w. 1600
Auctions 239-240
NVPH P31-P33
Engelse druk 10 t/m 25 cent geelgroen met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 625
Auctions 239-240
NVPH P31-P33
Engelse druk 10 t/m 25 cent geelgroen, cat.w. 625
Auctions 239-240
NVPH 276
Handelskade Willemstad 7½ cent roodbruin en geel met afdruk 'coded steel postmark' Curaçao Rio Canario 10. Van dit stempel zijn slechts drie afdrukken bekend, waarvan slechts één op zegel!
Auctions 239-240
NVPH 1091a,1094a
Vlaggen 50 en 90 met foutdruk blauw en rood in de vlag van Sint Maarten verwisseld, cat.w. 150+
Auctions 239-240
NVPH 73f
Zeeanemoon 60 cent met variëteit zonder groenblauwe kleur in landsnaam met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 575
Auctions 239-240
NVPH 2
Willem III 2 cent geel met luxe afdruk kleinrondstempel Boven Saramacca, pracht ex. Slechts enkele afdrukken bekend
Auctions 239-240
NVPH 20
Cijfer 5 cent blauw met goede afdruk kleinrondstempel Boven Para -zeldzaam stempel-, pracht ex.
Auctions 239-240
NVPH 21B
Hulpuitgifte 2½ op 50 cent oranjebruin tanding 14 grote gaten, pracht ex. met certificaat Muis 1996, cat.w. 400
Auctions 239-240
NVPH 21Cf
Hulpuitgifte 2½ op 50 cent oranjebruin tanding 12½ x 12 met variëteit dubbele opdruk, pracht ex., cat.w. 500