Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 61 - 72 of 438
Auctions 239-240
NVPH 11G+11F
15 cent grijsbruin tanding 11½ x 12 en 12½ x 12 grote gaten in blokpaar met gecombineerde tanding, vrijwel pracht ex. (boventanding onregelmatig, 1 ex. 11F schaafplekje achterzijde en op tanding verstevigd) met certificaat NKD 2013, cat.w. 3700+ Een ongebruikt paar van deze gecombineerde tanding is uiterst zeldzaam, een blokpaar een absolute rariteit!
Auctions 239-240
NVPH 13C
25 cent donkerpaars tanding 13¼ x 14 kleine gaten in blok van 4 met velrand, 1 ex. miniem geel vlekje gomzijde, cat.w. 1000++
Auctions 239-240
NVPH 13E
25 cent donkerpaars tanding 13½ x 13¼ met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 250+
Auctions 239-240
NVPH 13G+13F
25 cent donkerpaars tanding 11½ x 12 grote gaten en 12½ x 12 grote gaten in blokpaar met gecombineerde tanding, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014 (3 zegels licht getint en boventanding iets onregelmatig), cat.w. 700+
Auctions 239-240
NVPH 14K
30 cent groen tanding 12½ grote gaten, cat.w. 350
Auctions 239-240
NVPH 14K
30 cent groen tanding 12½ grote gaten met attest Vleeming 2014, uiterst miniem bruin puntje in gom, cat.w. 350
Auctions 239-240
NVPH 15G+15F
50 cent karmijn tanding 11½ x 12 grote gaten en 12½ x 12 grote gaten in blokpaar met gecombineerde tanding met velrand, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2014: Gom origineel, zegel linksonder postfris. Door onderrand en in velrand loopt vouw, gom licht ingedroogd met zegel rechtsboven zwarte veeg, tanding boven licht onregelmatig, cat.w. 550+
Auctions 239-240
NVPH 15H
50 cent karmijn tanding 12½ kleine gaten met attest Vleeming 2014, origineel papierpuntje, cat.w. 300
Auctions 239-240
NVPH 16F
2½ gulden dofviolet en groen in paar met hoekvelrand met certificaten Muis 2000 en NKD 2013, cat.w. 1350+
Auctions 239-240
NVPH 16Fa
2½ gulden donkerviolet en groen tanding 12½ x 12 in paar w.b. linkerzegel postfris, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 810
Auctions 239-240
NVPH 16G
2½ gulden violet en groen tanding 11½ x 12 grote gaten met velranden, pracht ex. (violette kleur iets flets) met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 575
Auctions 239-240
NVPH 8F
5 cent groen tanding 12½ x 12 grote gaten in strip van 3 op envelop G. 6 van Weltevreden 1-11-1887 over Napels naar Delft met geschreven Per Fransche Mail, pracht ex. (boventanding onregelmatig)