Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
- (-) Remove Netherlands-New Guinea filter Netherlands-New Guinea
Displaying 1 - 12 of 20
Auctions 239-240
NVPH 97
Buiten Bezit 1 gulden doflila met luxe afdruk langstempel Fakfak, pracht ex.
Auctions 239-240
NVPH 206
60 cent ultramarijn met luxe afdruk langebalkstempel Seroei, pracht ex.
Auctions 239-240
NVPH 1-21
Cijfer 1, 2½, 3, 4, 5, 7½ en 12½ cent en En Face 15, 20, 25, 40, 50, 80 cent en 5 gulden op aangetekende philatelistische ongedateerde envelop naar Den Helder met het noodstempel van Ajamaroe in blauw, pracht ex. Dit zeldzame houten stempel was in gebruik van november 1951 tot vermoedelijk medio 1952!
Auctions 239-240
NVPH 15
En Face 45 cent roodbruin met langstempel Okaba op ongedateerde envelop naar Kihili (Australisch Nieuw-Guinea), pracht ex.
Auctions 239-240
NVPH 26, 29
Paradijsvogel 5 cent bruin en geel en 20 cent groen en sepia met stempel Masin Hulptelegraafkantoor in blauw in ovaal op envelop 24-8-1956 naar Hollandia. Zeer zeldzaam stempel! Herkomst: collectie Bender (1996)
Auctions 239-240
NVPH 7f, 8f
UNTEA 15 cent en 17 cent met variëteit kopstaande opdruk, cat.w. 200
Auctions 239-240
NVPH 39-46
UNTEA. 3e druk met kleine letters 1 t/m 20 cent, 15 cent licht tropisch (als gebruikelijk), cat.w. 380
Auctions 239-240
NVPH 39-46
UNTEA. 3e druk met kleine letters 1 t/m 20 cent met velrand, 15 cent licht tropisch (als gebruikelijk), cat.w. 380
Auctions 239-240
NVPH 39-46
UNTEA, 3e druk met kleine letters 1 t/m 20 cent, 15 cent licht tropisch (als gebruikelijk), cat.w. 380
Auctions 239-240
NVPH 39-46
UNTEA, 3e druk met kleine letters 1 t/m 20 cent in blokken van 4 met velrand, 15 cent licht tropisch (zoals gebruikelijk), cat.w. 1520+
Auctions 239-240
NVPH 39-46
UNTEA, 3e druk met kleine letters 1 t/m 20 cent in blokken van 4 met hoekvelrand, 15 cent licht tropisch (zoals gebruikelijk), cat.w. 1520+
Auctions 239-240
NVPH 47-48
UNTEA, 4e druk met grote letters 1 en 10 cent, cat.w. 250