Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 1 - 12 of 14
Auctions 239-240
Arnhem A (Ey 600) op 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex.
Auctions 239-240
Edam B (Ey 250) 2x op 2 ex. 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex.
Auctions 239-240
Eindhoven B (Ey 400) op 15 cent donkeroranje pos. 35 op fragment, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Auctions 239-240
Elburg C (Ey 200) op 10 cent donkerrood plaat IV op fragment, pracht ex.
Auctions 239-240
Harlingen A (Ey 250) centraal en volledig op 2 ex. 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex.
Auctions 239-240
Harlingen C (Ey 150) op 10 cent bruinrood plaat VI pos. 31-33 in strip van 3 op fragment, pracht ex.
Auctions 239-240
Heusden B (Ey 125) op 5 cent blauw plaat II pos. 68-69 in paar op fragment, pracht ex. gesigneerd Grobe
Auctions 239-240
Hilversum C (Ey 125) mooi op 5 cent blauw plaat IV pos. 4 op fragment, pracht ex.
Auctions 239-240
Maassluis C (Ey 300) op 5 cent blauw plaat IV op fragment, pracht ex. (miniem vlekje voorzijde)
Auctions 239-240
Naarden C (Ey 700) op 5 cent melkblauw plaat IV op fragment, vrijwel pracht ex. (links kort doch niet aangesneden) Herkomst: collectie Minou Martine (1967)
Auctions 239-240
Oostburg B (Ey 400) op 10 cent rood plaat IV op fragment. pracht ex.
Auctions 239-240
Vaals A (Ey 300) op 5 cent blauw plaat II pos. 58 op fragment, pracht ex.