Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 25 - 36 of 211
Auctions 239-240
Bolsward B (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I pos. 18 op kleinformaat briefomslag van Workum (langstempel achterzijde) 13-10-1853 naar Deventer, pracht ex.
Auctions 239-240
Bolsward B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Auctions 239-240
Bommel B (Ey 600) op 15 cent donkeroranje op vouwbrief 19-5-1852 via Kleef naar Krefeld, pracht ex. (brief enkele vouwtjes en dichtgemaakt scheurtje)
Auctions 239-240
Boxmeer C (Ey 400) op 10 cent bruinrood plaat VI pos. 41, pracht ex.
Auctions 239-240
Breda B klein (Ey 600) op 15 cent donkeroranje pos. 85, pracht ex.
Auctions 239-240
Delfshaven C (Ey 500) op 5 cent blauw plaat IV, pracht ex. Herkomst: collecties Walter (1969), Emanuele (1982) en Eduard (2002)
Auctions 239-240
Delft A (Ey 500) iets vlekkerig op 15 cent donkeroranje pos. 81, pracht ex.
Auctions 239-240
Delft C groot (Ey 200) op 15 cent donkeroranje pos. 41, pracht ex.
Auctions 239-240
Delft C groot (Ey 200) op 15 cent donkeroranje pos. 39, pracht ex. met deel buurzegel
Auctions 239-240
Den Helder A (Ey 250) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Auctions 239-240
Auctions 239-240
Den Helder A (Ey 250) op vouwbrief 8-8-1855 over Dordrecht naar Hoge en Lage Zwaluwe, (vrijwel) pracht ex.