Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 85 - 96 of 211
Auctions 239-240
Heerenveen A (Ey 125) op 10 cent karmijn plaat I op briefomslag 12-1-1853 naar Amsterdam, fris pracht ex.
Auctions 239-240
Heerenveen A (Ey 600) op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Herkomst: collectie Alemany Indarte (2016)
Auctions 239-240
Heerlen B (Ey 900) vrijwel volledig op 10 cent karmijn plaat II, pracht ex.
Auctions 239-240
Heerlen C (Ey 350) op 10 cent rood plaat IV pos. 69, pracht ex.
Auctions 239-240
Helmond A (Ey 500) op 5 cent diepdonkerblauw plaat I, vrijwel pracht ex. (randen) Stempel staat ondergewaardeerd in de specialiteitencatalogus: het Corinphila archief meldt 12 afdrukken op de 5 cent w.b. 1 op brief! Herkomst: collectie Reed (1995)
Auctions 239-240
Helmond B (Ey 125) centraal op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 26-27 in paar met velrand, pracht ex.
Auctions 239-240
Heusden B (Ey 125) op 5 cent blauw plaat II pos. 68-69 in paar op fragment, pracht ex. gesigneerd Grobe
Auctions 239-240
Hilversum B (Ey 400) vrijwel volledig doch iets vlekkerig op 10 cent rood plaat III, pracht ex.
Auctions 239-240
Hilversum C (Ey 125) mooi op 5 cent blauw plaat IV pos. 4 op fragment, pracht ex.
Auctions 239-240
Hoogezand B (Ey 800) op 15 cent donkeroranje pos. 50, pracht ex. Herkomst: collecties Beyst (1965) en Minou Martine (1967)
Auctions 239-240
Hoorn A (Ey 75) op 10 cent diepdonkerkarmijn plaat I op vouwbrief 22-3-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
Auctions 239-240
Hoorn C groot (Ey 125) op 10 cent rood plaat IV op vouwbrief 20-4-1857 naar Amsterdam, pracht ex.