Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
Displaying 1 - 12 of 55
Auctions 239-240
Sold for: 30 €
1835, Commerciële verzekeringmaatschappijen van Antwerpen door Braemt, zilver fr-zf
Auctions 239-240
200 ex. oude en zeer oude met beter o.a. Ost in 2 albums
Auctions 239-240
, Spa ca. 300 ex. vnl oude en iets modern in album
Auctions 239-240
ca. 700 ex. oude en zeer oude in doosje
Auctions 239-240
ruim 2000 ex. oude en zeer oude 2 doosjes in doos
Auctions 239-240
ca. 800 ex. oude en zeer oude in 8 ordners in verhuisdoos
Auctions 239-240
Leopold I 40 centiem bleekroze tanding 15, pracht ex. met grote plakkerrest, cat.w. 1390
Auctions 239-240
Leopold II 5 frank lichtbruin, pracht ex., cat.w. 1850
Auctions 239-240
12 verschillende waarden emissie Londen 1915 w.b. 5 franken nr. 147 en 10 frank nr. 149 op 5 aangetekende filatelistische enveloppen naar Sint Gillis, (vrijwel) pracht ex. (envelop met nr. 149 scheurtje), cat.w. ca. 1000
Auctions 239-240
Rode Kruis 1 centiem t/m 10 frank, pracht ex. (20 centiem nr. 155 ontbreekt), cat.w. 1485
Auctions 239-240
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
Auctions 239-240
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 850