Auctions 239-240
March 16 & 21-23, 2019
- British Commonwealth (4) Apply British Commonwealth filter
- Europe (19) Apply Europe filter
- Nederlands-Indië brandkastzegels (1) Apply Nederlands-Indië brandkastzegels filter
- Netherlands and Colonies (59) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Luchtpost (1) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (2) Apply NL Port filter
- NL Roltanding (1) Apply NL Roltanding filter
- NL Telegram (9) Apply NL Telegram filter
- Overseas (7) Apply Overseas filter
- Republic Java (1) Apply Republic Java filter
Displaying 97 - 108 of 166
Auctions 239-240
5 cent groen tanding 11½ x 12 en 12½ x 12 grote gaten in blokpaar met gecombineerde tanding, pracht ex. w.b. onderste paar postfris met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 1340+
Auctions 239-240
10 cent oranjebruin tanding 12½ x 12 grote gaten in blok van 4, pracht ex. met attest Vleeming 2014, cat.w. 250
Auctions 239-240
10 cent oranjebruin tanding 11½ x 12 grote gaten, pracht ex. (enkele miniem bruine tandpuntjes) met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 550
Auctions 239-240
12½ cent grijs tanding 12½ kleine gaten raamtype II met zogenaamde "Van Woerdenstip" in blok van 6 met attest Vleeming 2014, 1 ex. plakkertje en 1 ex. miniem bruin tandje, cat.w. 212+
Auctions 239-240
15 cent grijsbruin tanding 11½ x 12 grote gaten, pracht ex. met grote plakkerrest en certificaat Moeijes 1989, cat.w. 1100
Auctions 239-240
15 cent grijsbruin tanding 11½ x 12, vrijwel pracht ex. (tanding onregelmatig) met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 1100
Auctions 239-240
15 cent grijsbruin tanding 11½ x 12 en 12½ x 12 grote gaten in blokpaar met gecombineerde tanding, vrijwel pracht ex. (boventanding onregelmatig, 1 ex. 11F schaafplekje achterzijde en op tanding verstevigd) met certificaat NKD 2013, cat.w. 3700+ Een ongebruikt paar van deze gecombineerde tanding is uiterst zeldzaam, een blokpaar een absolute rariteit!
Auctions 239-240
25 cent donkerpaars tanding 11½ x 12 grote gaten en 12½ x 12 grote gaten in blokpaar met gecombineerde tanding, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014 (3 zegels licht getint en boventanding iets onregelmatig), cat.w. 700+
Auctions 239-240
50 cent karmijn tanding 11½ x 12 grote gaten en 12½ x 12 grote gaten in blokpaar met gecombineerde tanding met velrand, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2014: Gom origineel, zegel linksonder postfris. Door onderrand en in velrand loopt vouw, gom licht ingedroogd met zegel rechtsboven zwarte veeg, tanding boven licht onregelmatig, cat.w. 550+
Auctions 239-240
2½ gulden donkerviolet en groen tanding 12½ x 12 in paar w.b. linkerzegel postfris, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 810
Auctions 239-240
2½ gulden violet en groen tanding 11½ x 12 grote gaten met velranden, pracht ex. (violette kleur iets flets) met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 575
Auctions 239-240
Veth 1 gulden doflila en 2½ gulden zwartblauw, nr. 59 plakkertje verwijderd, cat.w. 395