Displaying 1 - 9 of 9
Alkmaar C klein (Ey 100) op 5 cent blauw plaat IV pos. 46 met hoekvelrand op fragment, pracht ex.
Bergen op Zoom C groot (Ey 300) op 10 cent rood op fragment en deel buurzegel, pracht ex.
Boxmeer B (Ey 200) mooi op 5 cent blauw plaat III op fragment, pracht ex.
Gorinchem A (Ey 175) op 10 cent rood op fragment, pracht ex.
Middelburg A (Ey 125) op 15 cent donkeroranje pos. 71 op fragment, pracht ex.
9 PHOTOS
Oud- Beyerland C (Ey 900) iets vlekkerig maar vrijwel volledig op 10 cent dofrood plaat V pos. 92 op fragment. Herkomst: collecties Poulie (1982) en De Peijper (2014)
Venlo A (Ey 100) 2x op 2 ex. 5 cent donkerblauw plaat I op fragment, pracht ex.
Zevenbergen C (Ey 250) op 5 cent blauw tot lichtblauw plaat IV op fragment, pracht ex.
13 PHOTOS
Exp: Moerdyk C (Ey 300) op 5 cent blauw plaat IV op fragment, pracht ex.