Belgien

  • Los : 1555 Belgien

    collectie 1849-2004 gestempeld en  */** . Vaak dubbel in klemstrook w.b. beter materiaal in 5 Schaubek albums
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 420 EUR

    Los : 1560 Belgien

    voorraad met o.a. veel gestempeld ouder materiaal, postfrisse blokken, spoorwegen, iets poststukken in 6 insteekboeken/albums
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 1616 Belgien

    en gebieden w.b. Koekelbergblok in 8 albums/insteekboeken
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 1623 Belgien

    meest gestempeld in 2 Davo albums en 7 insteekboeken
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 1640 Belgien

    zegels en poststukken in 3 insteekboeken etc. in doos
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft