Search results (485)

Als PDF herunterladen Suche bearbeiten / speicher
  • Los : 1999 Niederlände

    Katalognummer : LP12-13
    Meeuwen 15 en 25 gulden (nr. LP12 met velrand) met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 600
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 130 EUR

    Los : 2000 Niederlande Luftpostmarken

    Katalognummer : LP12-13
    Meeuwen 15 en 25 gulden, beide met perfin GUSTO (scheepswerf Gusto in Schiedam), pracht ex. (15 gulden kort tandje onder).
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2001 Niederlande Luftpostmarken

    Katalognummer : LP13
    Meeuw 25 gulden grijszwart in strip van 3 op pakketkaart van Tilburg 6-7-1955 via Amsterdam naar Kowloon (Hong Kong), vrijwel pracht ex. (kaart enkele vouwtjes)
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 400 EUR

    Los : 2002 Niederlande Luftpostmarken

    Katalognummer : LP13
    Meeuw 25 gulden en roodfrankering van 45 cent op grootformaat envelop van Den Haag 27-11-1957 naar Palembang, vrijwel pracht ex. (envelop meerdere kreuken, deel frankeerstrook ontbreekt). Tariefopbouw: brief woog 370 gram, luchtrecht was 30 cent per 5 gram, wordt 74 x 30 cent maakt fl. 23,20 vermeerderd met het aantekenrecht (30 cent) en het briefport (fl. 1,95) brengt het totaal op fl. 25,45
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2003 Niederlande Luftpostmarken

    Katalognummer : LP1
    Boekje uit 1930 met 40 donkerblauwe luchtpostetiketten Per Luchtpost Par Avion, links gebonden, luxe ex!
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 130 EUR

    Los : 2004 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P6B II
    5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 grote gaten type II met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1350
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2005 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : 6D IV
    5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ grote gaten type IV, pracht ex. (vlekje linker bovenhoek) met certificaat NVPH 1976, cat.w. 1000
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 400 EUR

    Los : 2006 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P7B III
    10 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 grote gaten type III met certificaat Vleeming 2017, origineel spikkeltje in gom, cat.w. 1000
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 240 EUR

    Los : 2007 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P27 II, P27 III
    Opruimingsuitgifte 3 cent op 1 gulden in blok van 4 w.b. 1 ex. type II en 3 ex. type III, originele spikkeltjes in gom, cat.w. 650+
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2008 Niederlände

    Katalognummer : P27 III, P28 III
    Opruimingsuitgifte 3 en 50 cent op 1 gulden blauw en rood type III met certificaat NKD 2018 (P27 originele zwarte spikkeltjes in gom), cat.w. 800
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2009 Niederlände

    Opruimingsuitgifte 3 en 50 cent op 1 gulden blauw en rood type III met certificaat Vleeming 2018 (beide zegels origineel vezeltje in gom), cat.w. 800
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2010 Niederlände

    Katalognummer : P31-P43
    De Ruyter ½ cent t/m 1 gulden met certificaten Moeijes 1992 en NKD 2016, cat.w. 1400
    Ausruf : 340 EUR
    Zuschlag : 500 EUR

    Los : 2011 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P37a
    De Ruyter 7½ cent type II, cat.w. 300
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2012 Niederlände

    Katalognummer : P42
    De Ruyter 50 cent met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 525
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2013 Niederlände

    Katalognummer : P44-P60
    ½ t/m 50 cent lichtblauw met certificaat NKD 2012 voor nr. P59, cat.w. 555
    Ausruf : 130 EUR
    Zuschlag : 190 EUR

    Los : 2014 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P44-60
    ½ t/m 50 cent lichtblauw behoudens P57 (15 cent), 25 cent met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 552
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2015 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P48Aaf
    3 cent lichtblauw met variëteit ENT in plaats van CENT, pracht ex. gesigneerd Van der Loo, cat.w. 325
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2016 Niederlände

    Katalognummer : P59
    25 cent lichtblauw met hoekvelrand met certificaat NKD 2015, centrering zie foto, cat.w. 475
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 110 EUR

    Los : 2017 Niederlände

    Katalognummer : P67a-P68b
    Opruimingsuitgifte 10 en 12½ cent in keerdrukparen met en zonder tussenstrook met certificaten Muis 2001 en NKD 2017, cat.w. 825
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2018 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P67a-P68b
    Opruimingsuitgifte 10 cent blauw en 12½ cent rood in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, pracht ex. met certificaten Muis 1994 en NKD 2019, cat.w.1280
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2019 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P67b-P68b
    Opruimingstuitgifte 10 op 1½ cent en 12½ op 5 cent in keerdrukparen met tussenstrook (licht gevouwen op tanding), cat.w. 775
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2020 Niederlande Portomarken

    Katalognummer : P68a-P68b
    Opruimingsuitgifte 12½ op 5 cent rood in veldeel van 18 waarin 2x de keerdrukparen met en zonder tussenstrook met verzoekstempel Roermond 25-7-1928, pracht ex., cat.w. 2030+
    Ausruf : 260 EUR
    Zuschlag : 420 EUR

    Los : 2021 Niederlande Dienstmarken

    Katalognummer : D1-D8
    Armenwet 1 t/m 10 cent (nr. D8 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 800
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 2022 Niederlande Dienstmarken

    Katalognummer : D27-D40
    Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 gulden met certificaat Vleeming 2020 (12 en 15 cent originele gomstreepjes, 25 cent origineel zwart puntje in gom), cat.w. 1750
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 900 EUR

    Los : 2023 Niederlande Telegrafenmarken

    Katalognummer : T6a, T6c-d, T6g-i
    Ongetande kleurproeven zonder waarde-inschrift in zandkleur, blauw, roodbruin, geel, lila en groen, alle met groot deel buurzegel, pracht ex.
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 2024 Niederlande Telegrafenmarken

    Katalognummer : TG5
    15 cent lila en zwart, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018: Boven rechts tandgaatje uitgediept overigens fris zegel, cat.w. 440
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 80 EUR

    Los : 2025 Niederlande Telegrafenmarken

    Katalognummer : TG7
    25 cent lila en zwart, pracht ex. (enkele minieme bruine tandjes), cat.w. 1925
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 480 EUR

    Los : 2026 Schiffstresormarken

    Katalognummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden met certificaat NKD 2014 (4½ gulden met plakkerrestje), cat.w. 1100
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 2027 Schiffstresormarken

    Katalognummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex. met certificaat NKD 2013, cat.w. 845
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2028 Schiffstresormarken

    Katalognummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex., cat.w. 845
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 190 EUR

    Los : 2029 Schiffstresormarken

    Katalognummer : BK1-BK7
    15 cent t/m 7½ gulden met certificaat Muis 1995, cat.w. 845
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 200 EUR

    Los : 2030 Niederlande Portofreiheitsmarken

    Katalognummer : IN1
    Nederlandse Maagd in groen met velrand met certificaat Bakker 2009, cat.w. 400
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2031 Niederlande Portofreiheitsmarken

    Katalognummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met hoekvelrand, IN2 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2032 Niederlande Portofreiheitsmarken

    Katalognummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN2 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 2033 Niederlande Portofreiheitsmarken

    Katalognummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat NKD 2016, cat.w. 650
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 2034 Niederlande Portofreiheitsmarken

    Katalognummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat Muis 2010, cat.w. 650
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 2035 Niederlande Portofreiheitsmarken

    Katalognummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin (IN1 met velrand) met certificaat NKD 2011, cat.w. 650
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 2036 Niederlande Portofreiheitsmarken

    Katalognummer : IN1-IN2
    Nederlandse Maagd in groen en bruin, nr. IN1 met ondervelrand, N2 in onderrand gomloos plekje, cat. w. 650
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2037 Niederlände

    Katalognummer : PV1A
    11 cent bruin en olijfgroen tanding 12½, vrijwel pracht ex. (gomzijde getind) met certificaat NVPH 2005, cat.w. 1375
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 360 EUR

    Los : 2038 Niederlände

    Katalognummer : PV2A
    15 cent ultramarijn en bruin tanding 12½ met certificaten NVPH 1991 en Vleeming 2020 (enkele originele gomloze plekjes), cat.w. 20.000
    Ausruf : 7500 EUR
    Zuschlag : 9500 EUR

    Los : 2039 NL Postschein

    Katalognummer : PW1-PW7
    1 t/m 10 gulden met certificaat Muis 2000, cat.w. 9000
    Ausruf : 3000 EUR
    Zuschlag : 3800 EUR

    Los : 2040 NL Fiskalmarken

    Ministerie van Verkeer en Waterstaat 75 cent t/m 100 gulden (totaal 8 waarden)
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2041 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 2
    10 cent karmijnrood, pracht ex. met originele bruine gom en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 1500
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2042 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 2
    10 cent karmijnrood met rondstempel Samarang, pracht ex.
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2043 Niederländisch-Indien Halbkreisstempel Franco

    Katalognummer : 9
    Indramajoe type B (Voerman 100) volledig op emissie 1870 10 cent op briefstukje, pracht ex.
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2044 Niederländisch-Indien Halbkreisstempel Franco

    Katalognummer : 2
    Palembang (Voerman 300) op 10 cent karmijnrood, pracht ex.
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2045 Niederländisch-Indien Halbkreisstempel Franco

    Katalognummer : 1
    Serang (Voerman 225) op 10 cent karmijnrood, pracht ex.
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2046 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 10F
    Willem III 12½ cent grijs tanding 12½ x 12 grote gaten, pracht ex. met certificaat Muis 1992, cat.w. 2350
    Ausruf : 500 EUR
    Zuschlag : 650 EUR

    Los : 2047 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 10F
    Willem III 12½ cent tanding 12½ x 12 grote gaten met vierkantstempel Medan 1-8-1896, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2015 (boven kort tandje en onder dun tandpuntje, overigens fris zegel), cat.w. 2350
    Ausruf : 240 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 2048 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 27
    Hangend Haar 25 cent lila met attest Vleeming 2018, cat.w. 135
    Ausruf : 60 EUR
    Zuschlag : 90 EUR

    Los : 2049 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 30
    Hangend Haar 2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met certificaat NKD 2017, cat.w. 725
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 320 EUR

    Los : 2050 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 37A
    Hulpuitgifte 2½ gulden op 2½ gulden violetgrijs met attest Vleeming 2018, cat.w. 300
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 85 EUR

    Los : 2051 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 79a
    Java 1 gulden doflila met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. met certificaat NVPH 1990, cat.w. 400
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 280 EUR

    Los : 2052 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 80a
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. gesigneerd Keiser en met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 6100
    Ausruf : 1800 EUR
    Zuschlag : 2600 EUR

    Los : 2053 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 80f
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (dun tandje en miniem bruin plekje gomzijde) gesigneerd Keiser en Ned. Bond met certificaat Muis 1998, cat.w. 3850
    Ausruf : 750 EUR
    Zuschlag : 950 EUR

    Los : 2054 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 80f
    Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 5500
    Ausruf : 1500 EUR
    Zuschlag : 2200 EUR

    Los : 2055 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 93f
    Buiten Bezit 22½ cent bruin en olijf met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (gom niet origineel) met certificaten NVPH 1956 en Vleeming 2020, cat.w. (3025)
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 340 EUR

    Los : 2056 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 98f
    Bezit Buiten 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. met certificaat NVPH 2007, cat.w. 3850
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 2057 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 140f
    Nooduitgifte 17½ op 22½ cent olijf en bruin met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Ned. Bond, cat.w. 450
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2058 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 145A
    Hulpuitgifte 32½ op 50 cent tanding 11 x 11½ met opdruk in type I, nagegomd pracht ex. met certificaat Muis 1998, cat.w. (1250)
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2059 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 160D-166D
    Jubileum 5 cent t/m 5 gulden lijntanding 11½ met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 500
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2060 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 171f
    Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. (gom licht getint) met certificaat Muis 1996, cat.w. 450
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2061 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 181A
    Kreisler 12½ cent oranje op speciaal geprepareerd papier met loslatende kleur met certificaat Vleeming 2020, glanzende lijnen voorzijde licht verkleurd. Zeldzaam zegel!
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 380 EUR

    Los : 2062 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 181A
    Kreisler 12½ cent oranje op speciaal geprepareerd papier met loslatende kleur met certificaat Vleeming 2017, glanzende lijnen voorzijde licht verkleurd. Zeldzaam zegel!
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2063 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 212
    Opruimingsuitgifte 2 cent op 20 cent bruin met spiegeldruk op achterzijde
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2064 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 260
    Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, onderrandstuk, cat.w. 750+
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 220 EUR

    Los : 2065 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 260
    Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, pracht ex. met miniem plakkerspoortje en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 350
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 110 EUR

    Los : 2066 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 274-289
    Van Konijnenburg 10 cent (in 5 kleuren) t/m 25 gulden, ongetand, PC 227a/227e en 228/242, pracht ex., cat.w. 830
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2067 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 280
    Van Konijnenburg 35 cent paars, rechts onder hoektandje gerepareerd (niet op cert. vermeld), met deel stempel Malang en certificaat Muis 2006, cat.w. 500. Echt gebruikt een zeldzaam zegel!
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 90 EUR

    Los : 2068 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 289
    Van Konijnenburg 25 gulden oranje met luxe langebalkstempel Batavia Centrum, pracht ex. (uitgestreken hoekvouwtje)
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 110 EUR

    Los : 2069 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 293-297,301,303
    Moehammadijah 2 cent t/m 15 cent en Inheemse dansers 4 en 7½ cent alle in strip van 3 met overdruk Specimen/ Collection/ Madagascar op 2 delen archiefblad
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 150 EUR

    Los : 2070 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 300
    Danser 3 cent geelgroen in zeer fris rechtervel van 100 stuks, ets R11, lichte horizontale vouw (door 10 ex.), PC 268a, cat.w. 5000
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2071 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 300
    Danser 3 cent, ongetande proef in veldeel van 12 met 2 tussenstrookparen en ets R11, tevens tekst op velrand fiat drukken CB A4 13/11 41 met handtekening, knipje in velrand (en bruin vlekje), PC 268a, cat.w. 500+
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2072 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 302
    Danser 5 cent, ongetande proef in veldeel van 10 stuks met notitie op velrand fiat drukken CB A4 1/10 '41 en handtekening, pracht ex., PC 273d, cat.w. 150++
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2073 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 295
    Stempelproef Wilhelmina 30 cent blauwgrijs als PC 295 maar gedrukt op kartonpapier, pracht ex.
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 180 EUR

    Los : 2074 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 304s-316s
    Landschappen en Wilhelmina 1 cent t/m 2½ gulden met gatdoorboring en specimen in rood w.b. met velrand
    Ausruf : 180 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2075 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 307, 308
    Landschappen 5 cent blauw (3x) en 7½ cent olijfgrijs (2x) met bestelhuisstempel Semitau op ongedateerde envelop naar Hoogwoud, vrijwel pracht ex. (2 zegels minieme gebreken en rechts iets ruw geopend)
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 75 EUR

    Los : 2076 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 309
    Noodstempel HULPPOST KTR. SOE  13. 3. 46. in violet op Wilhelmina 10 cent bruin. Luxe afdruk van het uiterst zeldzame noodstempel dat te Soë op Timor werd gebruikt, vrijwel pracht ex.
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2077 Niederländisch-Indien

    1 / 7
    Katalognummer : 337-346
    Hartz 15 cent t/m 25 gulden, ongetande proeven (25x), veldeeltjes, diverse ex. bruine puntjes
    Ausruf : 1000 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 2078 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 337-346
    Hartz 15 cent t/m 25 gulden, ongetande proeven, pracht ex.
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2079 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 347-348
    Hartz 15 en 20 cent in ongetande veldeeltjes van 25 stuks (beide één ex. bruin vlekje), PC 310/311, cat.w. 1000
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2080 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 351-353, 355-358
    Indonesia Hartz 15, 20, 25, 45, 50 en 80 cent en 1 gulden, ongetande proeven, Zo.1DF, 2DF, 3DF, 5DF en 7DF,  tevens niet-vermelde 50 cent en 1 Gulden, Prangko uit 1A-9A (50 cent niet vermeld), Zbl cat.w. à 750 per stuk
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 750 EUR

    Los : 2081 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 351-355, 355-358
    Indonesia Hartz 15, 20, 25, 45, 50 en 80 cent en 1 gulden, alle links velrand, 20 cent drukkersteken propellor en 25 cent tulp, ongetande proeven. Zo 1DF, 2DFF, 3DF, 5DF en 7DF, tevens niet-vermelde 50 cent en 1 gulden. Prangko uit 1A-9A, 50 cent niet vermeld. Zbl cat.w. à 750 per stuk
    Ausruf : 400 EUR
    Zuschlag : 1200 EUR

    Los : 2082 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 351bf
    Indonesia Hartz 15 cent oranje met variëteit I van Indonesia missend met certificaten NVPH 1967 en Vleeming 2020 (originele gomloze streepjes en plekje), cat.w. 1475
    Ausruf : 300 EUR
    Zuschlag : 650 EUR

    Los : 2083 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 362-370
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand in blokken van 4, onder velrand, pracht ex., Zbl. 15D/23D, cat.w. 2620
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : nicht verkauft

    Los : 2084 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 362-370
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand, pracht ex., Zbl. Indonesië 15D/23D, cat.w. 655
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2085 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 362-379
    Smelt 1 t/m 12½ Sen ongetand, onder velrand, pracht ex., Zbl. 15D/23D cat.w. 655
    Ausruf : 50 EUR
    Zuschlag : 50 EUR

    Los : 2086 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven, alle velrand met telcijfer 8, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 3475
    Ausruf : 200 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2087 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven in blokken van 4, links velrand, alle telcijfers 6 en 7, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 13.900
    Ausruf : 700 EUR
    Zuschlag : 1000 EUR

    Los : 2088 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : 374-388
    Gebouwen 15 Sen t/m 25 Rp. ongetande proeven, pracht ex., Zbl. 24D/38D cat.w. 3475
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 360 EUR

    Los : 2089 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : C10
    Proefvlucht Marinevliegdienst Weltevreden-Soerabaja 23.8.20 en achterzijde aankomststempel Soerabaja 24.8.20 (resp. vliegtuig naar rechts en bij aankomststempel naar links), envelop 12½ cent, (in VH genoemde data 24 en 26 aug. foutief), 31 brieven gevlogen, lichte verticale archiefvouw
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 130 EUR

    Los : 2090 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D2f
    12½ cent grijs met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Evert Kroon, cat.w. 380
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 140 EUR

    Los : 2091 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D3f
    15 cent olijfbruin met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (gom licht gelig) met certificaat NVPH 1968, cat.w. 350
    Ausruf : 75 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2092 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D3f
    15 cent olijfbruin met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat NVPH 1965, cat.w. 380
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 120 EUR

    Los : 2093 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D5f
    25 cent lila met variëteit kopstaande opdruk op fragment, pracht ex. met certificaat NVPH 1965, cat.w. 500
    Ausruf : 120 EUR
    Zuschlag : 160 EUR

    Los : 2094 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D7
    2½ gulden oranjebruin en lichtblauw, cat.w. 400
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR

    Los : 2095 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D7f
    2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit opdruk kopstaand, vrijwel pracht ex. (gom licht getint en papierrestje) met certificaat NVPH 1950, cat.w. 825
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 300 EUR

    Los : 2096 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D23f
    25 cent violet met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. gesigneerd Ned. Bond en met certificaat NVPH 1978, cat.w. 1925
    Ausruf : 500 EUR
    Zuschlag : 750 EUR

    Los : 2097 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D26f
    1 gulden doflila met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. (miniem dun stipje) met certificaat NVPH 2005, cat.w. 770
    Ausruf : 150 EUR
    Zuschlag : 260 EUR

    Los : 2098 Niederländisch-Indien

    Katalognummer : D27f
    2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, fris pracht ex. gesigneerd Keiser, cat.w. 330
    Ausruf : 100 EUR
    Zuschlag : 100 EUR