- (-) Remove Hauptkatalog filter Hauptkatalog
Anzeige von 25 - 36 von 288
Eröffnung: 60 €
unverkauft
Kind op dolfijn 6 cent rood met variëteit volledige spiegeldruk op achterzijde
Eröffnung: 140 €
Verkauft für: 200 €
Fotomontage 70 en 80 cent met certificaat Vleeming 2021, cat.w. 575
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 340 €
12½ cent blauw ongetand in 2 positionele blokken van 4 met resp. variëteit Gent en geretoucheerde Gent in zegels linksboven met certificaat Vleeming 2021: Ongetande Gent zeer zeldzaam, cat.w. 1110++
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 200 €
Lebeau 2½ cent donkergroen in blok van 4 met variëteit sterke perforatieverschuiving
Eröffnung: 50 €
Verkauft für: 70 €
Lebeau 7½ cent rood met variëteit deels onbedrukt in paar met normaal ex., vrijwel pracht ex. (iets getint)
Eröffnung: 60 €
Verkauft für: 60 €
Germaanse Symbolen 5 cent olijfgroen met variëteit sterke perforatieverschuiving
Eröffnung: 140 €
Verkauft für: 240 €
5 cent t/m 10 gulden met certificaat Muis 1987 voor nrs. 534-537, cat.w. 1170
Eröffnung: 80 €
Verkauft für: 140 €
75 cent karmijnrood met plaatfout stip op voorhoofd koningin met velrand, cat.w. 365
Eröffnung: 60 €
Verkauft für: 60 €
En Profil 10 cent bruinrood met velrand met variëteit grote kleurveeg
Eröffnung: 120 €
Verkauft für: 240 €
Opruimingsuitgifte 12 op 10 cent met variëteit dubbele opdruk met velrand, gesigneerd Koopmans en met certificaat Moeijes 1993, cat.w. 450
Eröffnung: 120 €
Verkauft für: 200 €
Opruimingsopdruk 12 op 10 cent met variëteit dubbele opdruk gesigneerd Koopman, cat.w. 450
Eröffnung: 120 €
Verkauft für: 180 €
Opruimingsuitgifte 12 op 10 cent met variëteit kopstaande opdruk met velrand, gesigneerd Koopman en met certificaat Moeijes 1993, cat.w. 450