- (-) Remove Europa filter Europa
- (-) Remove Belgien (Belgique, België) filter Belgien (Belgique, België)
Anzeige von 1 - 12 von 31
5 FOTOS
Eröffnung: 300 €
unverkauft
voornamelijk */** Back of the book waarbij betere spoorwegzegels, port, Eupen etc. op albumbladen
5 FOTOS
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 260 €
pubs, collectie */** met de meeste betere ex. op insteekbladen
36 FOTOS
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 260 €
WOI, collectie van ruim 55 poststukken, w.b. Rode Kruis, betere frankeringen, prentbriefkaarten etc.
20 FOTOS
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 220 €
WOI, collectie van ca. 45 poststukken w.b. veldpost, censuur, Baarle-Hertog etc.
Eröffnung: 120 €
Verkauft für: 120 €
diverse sets met o.a. Vogels 6 t/m 130 frank met variëteit geheel ongetand, Vlinders 5 t/m 65 frank in paren, cat.w. 350, Vissen 1 t/m 11 frank met variëteit geheel ongetand, cat.w. 800, Pausbezoek 5 t/m 80 frank OBP nrs. 966-971 ** (4x) met variëteit geheel ongetand
26 FOTOS
Eröffnung: 1.500 €
unverkauft
collectie 1849-1953 gestempeld en */** met vele betere ex. series en blokken in Davo album
Eröffnung: 750 €
Verkauft für: 750 €
voorraad vnl. */** in o.a. groot aantal zakjes in verhuisdoos. Zeer veel zegels!
Eröffnung: 600 €
Verkauft für: 850 €
betere ex. en series meest ** en in goede kwaliteit w.b. Grote Orval, 10 frank Albert met Helm, Gekroonde L (gesigneerd Balasse), Kardinaal Mercier, Kruis van Lotharingen en Koekelberg 5 frank in velletje van 10 in insteekboek
16 FOTOS
Eröffnung: 500 €
Verkauft für: 650 €
en gebieden meest ouder en klassiek materiaal met veel beter in 8 groot formaat rondzendboekjes in doosje
Eröffnung: 300 €
Verkauft für: 300 €
complete vellen en veldelen waarbij Spoorwegzegels, WW I en Port, voornamelijk ** ouder materiaal in 6 mappen
19 FOTOS
Eröffnung: 300 €
Verkauft für: 340 €
collectie lijn-, roulette- en rondstempels op diverse waarden en emissies vanaf 1849, totaal ca. 1150 ex. in deels gemengde kwaliteit in 2 insteekboeken
Eröffnung: 240 €
unverkauft
voorraad spoorwegzegels Q1 t/m Q279 gestempeld en Q139 t/m Q172 ** in veldelen en pergamijnzakjes in 2 doosjes