- (-) Remove Niederlande und Kolonien filter Niederlande und Kolonien
- (-) Remove Niederlande filter Niederlande
- (-) Remove 1891 Prinzessin Wilhelmina filter 1891 Prinzessin Wilhelmina
Anzeige von 1 - 1 von 1
Eröffnung: 50 €
Verkauft für: 180 €
5 cent blauw op envelop met inhoud van Ouderkerk aan de Amstel 3-3-1899 naar Leiden met op voorzijde en op brief prachtige aquarellen van resp. gezicht op Ouderkerk en molen, fraai ex. (envelop gebreken)