- (-) Remove Niederlande und Kolonien filter Niederlande und Kolonien
- (-) Remove Niederlande filter Niederlande
- 1852 König Wilhelm III. (4) Apply 1852 König Wilhelm III. filter
- 1864 König Wilhelm III. (2) Apply 1864 König Wilhelm III. filter
- 1867 König Wilhelm III. (3) Apply 1867 König Wilhelm III. filter
- 1872 König Wilhelm III. (1) Apply 1872 König Wilhelm III. filter
- 1876-1894 Ziffer (1) Apply 1876-1894 Ziffer filter
- 1891 Prinzessin Wilhelmina (1) Apply 1891 Prinzessin Wilhelmina filter
- 1899 Ziffer und Königin Wilhelmina (2) Apply 1899 Ziffer und Königin Wilhelmina filter
- 1923 Königin Wilhelmina Silbernes Jubiläum (1) Apply 1923 Königin Wilhelmina Silbernes Jubiläum filter
- 1924 Lebeau Dauersatz und Königin Wilhelmina Veth (3) Apply 1924 Lebeau Dauersatz und Königin Wilhelmina Veth filter
- Flugpost (1) Apply Flugpost filter
- Ganzsachen (10) Apply Ganzsachen filter
- Stempel (1) Apply Stempel filter
- Vorphilatelie (53) Apply Vorphilatelie filter
Anzeige von 73 - 84 von 264
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 280 €
fdc's tussen E1-E28 alle beschreven meest minder mooi (getint) w.b. 2x E1, ruim 6000 cat.w.
Eröffnung: 160 €
unverkauft
10 EO poststukken w.b. brief Leeds-Bruxelles 1718, Rotterdam-Belfast 1819, Amsterdam-Bilbao 1847, blauw P.F. and binnenlands Spaans port 9Rs., rood P. P ./ ANVERS op omslag naar London 1815, 2x D'HOLLANDE (types), London-Liege 1826 en getinte omslag Manchester-Amsterdam 1850 met rood ENGELAND over OSTENDE
Eröffnung: 140 €
Verkauft für: 140 €
5 betere poststukken, brief 1719 met een pakje waarin monsters Rotterdam-Brussel, 2 verschillende drie-stuiver stempels, rood Don A HOLLANDE/ TROUPES Foises, 556/560 op R-envelop en Ned.Indie KDP-PTT MEDAN noodstempel, pracht ex.
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 100 €
emissie 1852, 6 poststukken in gemengde kwaliteit
Eröffnung: 80 €
Verkauft für: 80 €
6 poststukken naar Loenen 1890-1891 w.b. nrs. 31 (2x) en 32 op 3 wikkels met tijdschrift en 19 op envelop met naamstempel ZUILEN op zegel
Eröffnung: 80 €
Verkauft für: 80 €
betere fdc's w.b. E2 in gemengde kwaliteit (totaal 20 ex.)
Eröffnung: 50 €
unverkauft
WO2, ca. 40 brieven met inhoud en inhouden 1942-1975, geschreven door vrouwen van op 10 mei gevangen genomen gijzelaars 1940-1942, geschreven na vrijlating uit Buchenwald (wraak voor in Ned.-Indië gevangen genomen Duitsers), alle naar Apeldoorn. Historisch interessant!
Eröffnung: 50 €
Verkauft für: 50 €
23 geïllustreerde (geluks)telegrammen, veel jaren '30
Eröffnung: 50 €
Verkauft für: 50 €
Koninklijk huis, 20 bedankkaartjes (deels in envelop en geïllustreerd) en veel jaren '50, inclusief (verkeerd gedateerd 1946 i.p.v. 1947, gelukstelegram geboorte Prinses Christina) en (beschadigde) catalogus Tentoonstelling van het werk van Prinses Wilhelmina der Nederlanden (1949)
Eröffnung: 40 €
Verkauft für: 40 €
2 fraai geïllustreerde enveloppen uit 1953 met daarop 4 zelfgetekende postzegels door ontwerper Erik Thorn Leeson (bekend van KLM-zegels 1959) en verstuurd naar ontwerper Sem Hartz
11 FOTOS
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 360 €
ca. 500 treinbrieven w.b. vooroorlogs materiaal, bagagebureaustempels, treinstempels, kleinere plaatsen etc. Meest groot formaat in doos
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 220 €
w.b. beschreven fdc's vanaf E3, iets nominaal, postzegelmapjes, pro filateliebladen, kilowaar etc. in o.a. 12 albums