254. Auktion März 2022
17-19. März 2022
BESICHTIGUNGSZEITEN UND VERSTEIGERUNGSFOLGE ZUR AUKTION (zum öffnen klicken)
Einige Höhepunkte:
• Schönes Angebot Niederlande mit RKijkdagen en Veilingschemahttps://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-schedulehttps://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-schedulehttps://corinphila.nl/https://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-scheduleKijkdagen en Veilingschemaaritäten
• Große Angebot Niederländisch-Indien und Indonesien, inkl. Wiener Drucke
• Umfangreiches Angebot USA und Schweiz inkl. Luftpost
• Originale Ländersammlungen
• Ansichtskarten
• Numismatik, inklusive Russische Münzen
- (-) Remove Niederlande und Kolonien filter Niederlande und Kolonien
- (-) Remove Niederlande und Niederländische Kolonien filter Niederlande und Niederländische Kolonien
- (-) Remove Niederländische Kolonien filter Niederländische Kolonien
- Indonesien (141) Apply Indonesien filter
- Indonesien Revolution zur Unabhängigkeit (1945-1949) (49) Apply Indonesien Revolution zur Unabhängigkeit (1945-1949) filter
- Niederländisch-Indien (158) Apply Niederländisch-Indien filter
- Niederländisch-Indien Japanische Besatzung (20) Apply Niederländisch-Indien Japanische Besatzung filter
- Niederländisch-Neuguinea (2) Apply Niederländisch-Neuguinea filter
- Niederländisch Westindien (90) Apply Niederländisch Westindien filter
- (-) Remove Niederländische Kolonien filter Niederländische Kolonien
- (-) Remove Niederlande und Niederländische Kolonien filter Niederlande und Niederländische Kolonien
Anzeige von 1 - 12 von 472
29 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 500 €
Verkauft für: 750 €
gespecialiseerde collectie zowel gestempeld als */** verzameld met beter materiaal in deels gemengde kwaliteit in dik insteekboek
12 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 240 €
Verkauft für: 480 €
en Indonesië collectie vanaf 1870 gestempeld, later */** en deels dubbel verzameld w.b. iets betere ex. (hogere waarden 300 Jaar Gezag, Jaarbeurs Bandoeng) en Nederlandse-Antillen t/m 2009 in 5 ringbanden in doos
6 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 420 €
collectie 1883-2010 gestempeld, later */** in 6 Schaubek klembanden in doos
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 750 €
collectie 1873-2006 meest */** w.b. Nederlandse Antillen En Face *, Republiek Suriname en Indonesië (vanaf 1985) in 7 Davo albums en omslag in doos
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 160 €
collectie met enkele betere ex. en series in 2 Davo albums
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 220 €
voorraad vanaf 1864 gestempeld, later deels */** (t/m 2008) in 2 insteekboeken en album
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 50 €
Verkauft für: 70 €
6
ca. 50 post(waarde)stukken in schoenendoos
54 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 1.500 €
Verkauft für: 3.400 €
stempels uitgebreide collectie A-W vanaf halfrond-franco t/m puntvlakvulling met veel betere ex. en mooie afdrukken, totaal ruim 6000 ex. in 5 dikke insteekboeken
162 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 1.500 €
Verkauft für: 1.500 €
KPM stempels uitgebreide collectie naamstempels, ovaalstempels en rondstempels vanaf m.s. Alfoer t/m s.s van der Wijck (totaal 177 verschillende schepen), elk schip beschreven en afgebeeld, met veel mooie afdrukken en betere ex., totaal ruim 950 items (meest op fragment) en ruim 50 poststukken/voorkanten in 3 insteekboeken en 2 stuks literatuur (een halve eeuw pakketvaart 1941 en de KPM in oorlogstijd 1950)
23 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 1.200 €
Verkauft für: 2.700 €
collectie 1864-1948 meest * deels gespecialiseerd met veel betere ex. en series in meest goede kwaliteit inclusief Dienst en Port uitgebreid verzameld met veel opdruk variëteiten in insteekboek
90 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 1.000 €
Verkauft für: 1.300 €
6
130 EO poststukken (brieven en veel omslagen) ca.1840-1860 w.b. betere stempels als Wolff de Beer 14, 16, 84b, 159b, 195c, 208c, 260a, 262d, 267c en 327b, enkele stempels bijgetekend (aangegeven) en 2 ex. Maier. Mooie koop in 4 albums
16 FOTOS
254. Auktion März 2022
Eröffnung: 750 €
Verkauft für: 1.000 €
collectie vanaf 1864 meest */** met veel beter materiaal w.b. Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler (inclusief nr. 260), Van Konijnenburg, Brandkast, Tempel-serie, RIS etc. in Leuchtturm album