254. Auktion
17-19. März 2022
BESICHTIGUNGSZEITEN UND VERSTEIGERUNGSFOLGE ZUR AUKTION (zum öffnen klicken)
Einige Höhepunkte:
• Schönes Angebot Niederlande mit RKijkdagen en Veilingschemahttps://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-schedulehttps://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-schedulehttps://corinphila.nl/https://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-scheduleKijkdagen en Veilingschemaaritäten
• Große Angebot Niederländisch-Indien und Indonesien, inkl. Wiener Drucke
• Umfangreiches Angebot USA und Schweiz inkl. Luftpost
• Originale Ländersammlungen
• Ansichtskarten
• Numismatik, inklusive Russische Münzen
- (-) Remove Niederlande und Kolonien filter Niederlande und Kolonien
- (-) Remove Niederlande und Niederländische Kolonien filter Niederlande und Niederländische Kolonien
- (-) Remove Niederländische Kolonien filter Niederländische Kolonien
- (-) Remove Niederlande und Niederländische Kolonien filter Niederlande und Niederländische Kolonien
Anzeige von 1 - 12 von 158
54 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.500 €
Verkauft für: 3.400 €
stempels uitgebreide collectie A-W vanaf halfrond-franco t/m puntvlakvulling met veel betere ex. en mooie afdrukken, totaal ruim 6000 ex. in 5 dikke insteekboeken
162 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.500 €
Verkauft für: 1.500 €
KPM stempels uitgebreide collectie naamstempels, ovaalstempels en rondstempels vanaf m.s. Alfoer t/m s.s van der Wijck (totaal 177 verschillende schepen), elk schip beschreven en afgebeeld, met veel mooie afdrukken en betere ex., totaal ruim 950 items (meest op fragment) en ruim 50 poststukken/voorkanten in 3 insteekboeken en 2 stuks literatuur (een halve eeuw pakketvaart 1941 en de KPM in oorlogstijd 1950)
23 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.200 €
Verkauft für: 2.700 €
collectie 1864-1948 meest * deels gespecialiseerd met veel betere ex. en series in meest goede kwaliteit inclusief Dienst en Port uitgebreid verzameld met veel opdruk variëteiten in insteekboek
90 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.000 €
Verkauft für: 1.300 €
6
130 EO poststukken (brieven en veel omslagen) ca.1840-1860 w.b. betere stempels als Wolff de Beer 14, 16, 84b, 159b, 195c, 208c, 260a, 262d, 267c en 327b, enkele stempels bijgetekend (aangegeven) en 2 ex. Maier. Mooie koop in 4 albums
16 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 750 €
Verkauft für: 1.000 €
collectie vanaf 1864 meest */** met veel beter materiaal w.b. Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler (inclusief nr. 260), Van Konijnenburg, Brandkast, Tempel-serie, RIS etc. in Leuchtturm album
22 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 750 €
Verkauft für: 1.200 €
collectie 1864-1949 gestempeld, deels gespecialiseerd met veel betere ex. en series, tandingen, variëteiten, dienst, port etc. in insteekboek
15 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 750 €
Verkauft für: 2.600 €
6
stempel collectie A-W op post(waarde)stukken, prentbriefkaarten etc. w.b. betere stempels, mooie afdrukken, postagenten, iets rood stempels en machinestempels met aangetekend, iets censuur etc. totaal ca. 1370 items in doos
64 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 600 €
Verkauft für: 1.000 €
1942-1949 postmarks/cancellations extensive collection A-M (Adjibarang to Menado) approx. 800 ex., mostly Japanese Occupation and Republik, set up by post office with many nice and rare cancels in stockbook
55 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 600 €
Verkauft für: 1.200 €
1942-1949 postmarks/cancellations extensive collection M-W (Menes to Wonosobo) approx. 725 ex. mostly Japanese Occupation and Republik, set up by post office with many nice and rare cancels in stockbook
20 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 600 €
Verkauft für: 600 €
1870-1933 engros met Dienst en Port, w.b. stempels, eenheden met veldelen (deels */**) etc. op albumbladen in klemband
28 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 500 €
Verkauft für: 1.100 €
6
250 post(waarde)stukken met naamstempels in types, veel beter en deels op zegel w.b. BANOENPOERBA op 5 cent op kaart 1911, GALANG op 5 cent op kaart 1911, KLAKAH op indruk briefkaart 5 cent 1908, idem 4x op frankering R-envelop, Karangsono op 5 cent briefkaart, KROJA op envelop 10c en op envelop 12½c, Lebong-Soelit, OLEHLEH op envelop 12½ cent, TOMOHON (2x) op bijfrankering briefkaart etc. tevens literatuur, in doosje
115 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 500 €
Verkauft für: 1.000 €
naamstempels-langstempels uitgebreide collectie A-W met veel betere stempels en mooie afdrukken op diverse waarden, totaal ruim 1100 ex. in insteekboek