- (-) Remove Europa filter Europa
- (-) Remove Belgien (Belgique, België) filter Belgien (Belgique, België)
- (-) Remove Hauptkatalog filter Hauptkatalog
Anzeige von 25 - 31 von 31
Eröffnung: 300 €
Verkauft für: 300 €
voorraad 1963-1974 */**, getand en ongetand waarbij betere ex. in insteekboek
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 300 €
collecties en voorraad gestempeld en */** in 10 albums/ insteekboeken en op losse bladen
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 100 €
Compleet, iets onfris kleinformaat briefje Fontenay-Armeé du Nord 30 sep 1832, op achterzijde zwart 2-regelig ARMÉE DU NORD/ Bau. SEDEMANTAIRE, doorgezonden naar Lille, port 6 déc.
Los 2806
Belgien (Belgique, België)
Los vom Verkauf zurückgezogen
unverkauft
Leopold I 40 centimes karmijnrood met watermerk LL zonder kader, postfris pracht ex. met certificaat Willy Balasse 2001, cat.w. 9975+
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 100 €
Vlaams Legioen 4x 50 frank in velletjes van 4 ex., cat.w. 550
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 200 €
Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 ex. met nummer, nr. E38 miniem gomvouwtje, cat.w. 1100
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 200 €
Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 1050