254. Auktion
17-19. März 2022
BESICHTIGUNGSZEITEN UND VERSTEIGERUNGSFOLGE ZUR AUKTION (zum öffnen klicken)
Einige Höhepunkte:
• Schönes Angebot Niederlande mit RKijkdagen en Veilingschemahttps://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-schedulehttps://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-schedulehttps://corinphila.nl/https://corinphila.nl/nl/content/viewing-and-auction-scheduleKijkdagen en Veilingschemaaritäten
• Große Angebot Niederländisch-Indien und Indonesien, inkl. Wiener Drucke
• Umfangreiches Angebot USA und Schweiz inkl. Luftpost
• Originale Ländersammlungen
• Ansichtskarten
• Numismatik, inklusive Russische Münzen
- (-) Remove Niederlande und Kolonien filter Niederlande und Kolonien
- (-) Remove Niederlande und Niederländische Kolonien filter Niederlande und Niederländische Kolonien
Anzeige von 13 - 24 von 517
254. Auktion
Eröffnung: 50 €
Verkauft für: 60 €
6
fdc's etc. meest groter formaat envelop w.b. ouder materiaal en enkele betere ex. Suriname in 2 albums
29 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 500 €
Verkauft für: 750 €
gespecialiseerde collectie zowel gestempeld als */** verzameld met beter materiaal in deels gemengde kwaliteit in dik insteekboek
12 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 240 €
Verkauft für: 480 €
en Indonesië collectie vanaf 1870 gestempeld, later */** en deels dubbel verzameld w.b. iets betere ex. (hogere waarden 300 Jaar Gezag, Jaarbeurs Bandoeng) en Nederlandse-Antillen t/m 2009 in 5 ringbanden in doos
6 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 200 €
Verkauft für: 420 €
collectie 1883-2010 gestempeld, later */** in 6 Schaubek klembanden in doos
254. Auktion
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 750 €
collectie 1873-2006 meest */** w.b. Nederlandse Antillen En Face *, Republiek Suriname en Indonesië (vanaf 1985) in 7 Davo albums en omslag in doos
254. Auktion
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 160 €
collectie met enkele betere ex. en series in 2 Davo albums
254. Auktion
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 220 €
voorraad vanaf 1864 gestempeld, later deels */** (t/m 2008) in 2 insteekboeken en album
254. Auktion
Eröffnung: 50 €
Verkauft für: 70 €
6
ca. 50 post(waarde)stukken in schoenendoos
54 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.500 €
Verkauft für: 3.400 €
stempels uitgebreide collectie A-W vanaf halfrond-franco t/m puntvlakvulling met veel betere ex. en mooie afdrukken, totaal ruim 6000 ex. in 5 dikke insteekboeken
162 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.500 €
Verkauft für: 1.500 €
KPM stempels uitgebreide collectie naamstempels, ovaalstempels en rondstempels vanaf m.s. Alfoer t/m s.s van der Wijck (totaal 177 verschillende schepen), elk schip beschreven en afgebeeld, met veel mooie afdrukken en betere ex., totaal ruim 950 items (meest op fragment) en ruim 50 poststukken/voorkanten in 3 insteekboeken en 2 stuks literatuur (een halve eeuw pakketvaart 1941 en de KPM in oorlogstijd 1950)
23 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.200 €
Verkauft für: 2.700 €
collectie 1864-1948 meest * deels gespecialiseerd met veel betere ex. en series in meest goede kwaliteit inclusief Dienst en Port uitgebreid verzameld met veel opdruk variëteiten in insteekboek
90 FOTOS
254. Auktion
Eröffnung: 1.000 €
Verkauft für: 1.300 €
6
130 EO poststukken (brieven en veel omslagen) ca.1840-1860 w.b. betere stempels als Wolff de Beer 14, 16, 84b, 159b, 195c, 208c, 260a, 262d, 267c en 327b, enkele stempels bijgetekend (aangegeven) en 2 ex. Maier. Mooie koop in 4 albums