- (-) Remove Niederlande und Kolonien filter Niederlande und Kolonien
- (-) Remove Niederlande und Niederländische Kolonien filter Niederlande und Niederländische Kolonien
- (-) Remove Niederländische Kolonien filter Niederländische Kolonien
- (-) Remove Niederländisch-Indien filter Niederländisch-Indien
- (-) Remove Vorphilatelie filter Vorphilatelie
Anzeige von 1 - 12 von 13
Eröffnung: 400 €
Verkauft für: 700 €
NVPH WdB.1a
VOC 6 st stempel, pracht afdruk op ongedateerde omslag naar Batavia, betreft stempel van Amsterdam per schip Maria Louisa verzonden, 2 mogelijke aankomstdata (25/11/1792 en 21/1/1795), gezien kwaliteit stempelafdruk zal stempel uit 1792 stammen, cert. NVPH (1998) en Vleeming BPP (2017)
Eröffnung: 100 €
unverkauft
NVPH WdB.39
FRANCO in rood (37x7 mm), pracht afdruk op gedateerde frisse omslag (klein insectgaatje) Soerabaja 14 nov. 1822 naar Samarang, port 12 stuivers
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 100 €
NVPH WdB.70
ZEEBRIEF posthoorn FRANCO in zwartblauw, pracht afdruk op frisse gedateerde omslag (Batavia) 31 March 1846 naar London via Singapore, geschreven via Southampton, vrijwel pracht ex. (scheur in achterzijde versterkt)
Eröffnung: 100 €
unverkauft
NVPH WdB.113b,
BATAVIA posthoorn ONGEFRANKEERD in blauw, pracht afdruk op frisse zeebrief 18 juli 1838 naar Samarang met blauw portstempel 90ct. (vanaf april 1838 in gebruik), minimale inktvraatspoortjes
Eröffnung: 100 €
unverkauft
NVPH WdB 95d
BANGKALLANG ONGEFRANKEERD in groen, pracht afdruk op frisse brief 22 oktober 1850 naar Soerabaja (naam geadresseerde afgeplakt)
Eröffnung: 100 €
unverkauft
NVPH WdB.102a
BANJOEMAAS FRANCO in zwart, vrijwel pracht afdruk op frisse brief 4 juni 1861 naar Batavia, achterzijde port 44 (centen zilver)
Eröffnung: 100 €
unverkauft
PEP WdB.148c
DJOCJACARTA in rood (bekend op ongefrankeerd verzonden brieven), vrijwel pracht afdruk op frisse, iets gelige brief 20 October 1856 naar Batavia, port 75 centen
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 100 €
PEP WdB.190c
Ongefrankeerd Zee Brief MACASSAR in rood, pracht afdruk op frisse brief 18 December 1852 naar Batavia, port 48 (koper) centen
Eröffnung: 140 €
unverkauft
NVPH WdB.208c
PADANG ZEE BRIEF ONGEFRANKEERD in rood met olie-houdende inkt. vrijwel pracht afdruk op frisse brief 25 november 1862 naar Batavia, port 30 cent, scheepsaanduiding per Koningin der Nederlanden, pracht ex., schaars stempel
Eröffnung: 100 €
unverkauft
NVPH WdB.253c, 48
REMBANG, rood in kastje, pracht afdruk op frisse brief 21 september 1847 met rood FRANCO naar Batavia, port 115 duiten (= 115 centen koper), pracht ex.
Eröffnung: 100 €
unverkauft
NVPH WdB.262d
SALATIGA ONGEFRANKEERD groen in rechthoek, vrijwel pracht afdruk op frisse brief 21 april 1851 naar Batavia, port 65 duiten (centen koper), pracht ex.
Eröffnung: 100 €
unverkauft
NVPH WdB.266b
POSTKANTOOR SALATIGA ONGEFRANKEERD in groen, vrijwel pracht afdruk op frisse brief 18 juni 1860 naar Batavia, port 78 cent, normaal port 52 cent, vermeerderd met de helft, 26 cent voor 2e gewicht