- (-) Remove Numismatik filter Numismatik
België Antwerpen 10 Centimes 1814 N, W boven strik KM #5.4 PR+
België 10 centimes 1832 PR
België 2 Centimes 1842 in het jaartal is 42 slecht geslagen, vermoedelijk een fout in het stempel PR-AU
German Federal Republic 5 Mark 1956J and 1957J fast VZ
Guinea Stofgoud gewonnen kust van Guinea, met 19e eeuwse verpakking met beschrijving. Interessant!
St. Helena 1/2 penny 1821 KM #A4 MS
België Coincards in twee albums, FDC- en anderse sets en wat divers in houten doosje
German Empire coins including better items a.o. Cologne wine token 1730, in small box