Anzeige von 1 - 10 von 10
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 300 €
Ongetande proef van de 15 cent donkergeeloranje pos. 4 zonder gom (zoals uitgegeven), 5e proef volgens Brandsma, pracht ex. (licht geoxydeerd) met certificaat Vleeming 2021
Eröffnung: 400 €
Verkauft für: 950 €
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 1-14 in blok van 14, pracht ex.
Eröffnung: 160 €
Verkauft für: 300 €
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex.
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 180 €
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 16-18 in strip van 3 met velrand, pracht ex.
Eröffnung: 60 €
Verkauft für: 120 €
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 84-85 in paar met velrand, pracht ex.
Eröffnung: 120 €
Verkauft für: 320 €
Kleurproef 5 cent plaat III pos. 15 in flets grijsblauw met velrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2012
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 220 €
Kleurproef 10 cent plaat V pos. 80 in steenrood met hoekvelrand met watermerklijn en deel POSTZ, pracht ex. (kleur iets flets) met certificaat Vleeming 2021
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 160 €
5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 5 met hoekvelrand, pracht ex. (licht horizontaal vouwtje) zonder gom met certificaat Vleeming 2021. Herkomst: collectie Berghuijs (1993)
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 140 €
15 cent donkergeeloranje pos. 67, pracht ex. zonder gom
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 140 €
15 cent oranjebruin type I tanding 12 ¾ x 11¼, pracht ex. zonder gom, cat.w. 480