Anzeige von 13 - 24 von 135
Eröffnung: 300 €
unverkauft
Ongetande kleurproef in de gekozen kleuren van de emissie Jeugdzorg 12½ cent in veldeel van 12 ex., vrijwel pracht ex. zonder gom (beschadiging in ondervelrand en enkele minieme kreukjes)
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 260 €
Koningin Wilhelmina Kreisler, ongetande kleurproeven middenstuk 10 ct. roodoranje, roodlila, donkergrijs en groen, alle 16x, groen min of meer getint, overigens pracht ex., cat.w. 2640
Eröffnung: 140 €
unverkauft
Koningin Wilhelmina Van Konijnenburg 10 cent t/m 25 gulden ongetand inclusief 10 cent in oranjerood, ultramarijn, donkerrood, donkergroen en donkerpaars en 25 cent in groenblauw en blauwgroen, meest pracht ex. (25 gulden deels loeprand), cat.w. 790
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 140 €
Moehammadijah 3 cent-15 cent, gekozen kleuren, in ongetande blokken van 6, proevencat. 256a, 257, 258b, 259c en 260e. pracht ex., cat.w. 630
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 120 €
Inheemse dansers, 1, 3, 3½, 5 en 7½ cent violet ongetand in restant veldeel met nog 74 zegels (w.b. 7½ cent met rood omkaderde strip van 5 met acc/ 9/6 '41, kleur en afbeelding NVPH 303), getint
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 100 €
Inheemse dansers, 1, 3, 3½, 5 en 7½ cent donkergroen, ongetand, in restant veldeel met nog 50 zegels (w.b. 3 cent met rood omkaderde strip van 5 met acc en paraaf, kleur van 4 cent NVPH 335, type iets gewijzigd), randen getint
Eröffnung: 140 €
Verkauft für: 140 €
Ongetande kleurproef Danser 2½ cent in roodviolet in veldeel van 30 ex., vrijwel pracht ex. (enkele vouwtjes en wat roestpuntjes)
Eröffnung: 100 €
unverkauft
Ongetande proef in gekozen ontwerp Danser 3 cent groen in veldeel van 18 stuks inclusief 3 paren met witte tussenstrook, pracht ex. (2 ex. onder smal gerand), proevencat. 268, cat.w. 900
Eröffnung: 120 €
Verkauft für: 120 €
Ongetande kleurproef Danser 3½ cent in lichtgrijs in veldeel van 30 ex., vrijwel pracht. ex. (vouw door de eerste verticale rij)
Eröffnung: 120 €
unverkauft
Ongetande kleurproef Danser 3½ cent lichtgrijs in veldeel van 29 ex., vrijwel pracht ex. (vouw door de 2e horizontale rij)
Eröffnung: 200 €
unverkauft
Ongetande kleurproef Danser 5 cent blauw in dubbel veldeel van 51 ex. w.b. 6 brugparen, fraai ex. (enkele vouwen en roestpuntjes)
Eröffnung: 100 €
Verkauft für: 100 €
Ongetande kleurproef Danser 5 cent blauw in veldeel van 24 ex. met knipteken ster en geschreven Amerika, op achterzijde meerdere aantekeningen/aanwijzingen, vrijwel pracht ex.