Lot 1893 - Auction 245-246

  • Lot : 1893 NL 1949 Queen Juliana

    Niet uitgegeven zegel 10 cent groen met Juliana met kroontje, pracht ex. (kleine gombeschadiging) met certificaat Muis 2001. Dit ontwerp werd door koningin Juliana hoogstpersoonlijk afgekeurd vanwege het kroontje op haar voorhoofd, zij wilde graag doorgaan voor een normale vrouw uit het volk! Zeer zeldzaam, slechts ca. 10 ex. bekend!
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 900 EUR