- All World (21) Apply All World filter
- Asian countries (10) Apply Asian countries filter
- Bohemia and Moravia (4) Apply Bohemia and Moravia filter
- British Commonwealth (141) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (7) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (8) Apply Eastern Europe filter
- Europe (887) Apply Europe filter
- European countries (16) Apply European countries filter
- India Feudatory States (5) Apply India Feudatory States filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (6) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Koninkrijk (133) Apply Koninkrijk filter
- Literature (16) Apply Literature filter
- Miscellaneous (18) Apply Miscellaneous filter
- Ned. Indië Halfrond-francostempel (74) Apply Ned. Indië Halfrond-francostempel filter
- Nederland en O.R. (45) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (989) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Dienst (6) Apply NL Dienst filter
- NL Halfrond-francostempel (176) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Luchtpost (60) Apply NL Luchtpost filter
- NL Poko's en perfins (5) Apply NL Poko's en perfins filter
- NL Port (12) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (17) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (16) Apply NL Puntstempel filter
- NL Telegram (11) Apply NL Telegram filter
- Overseas (229) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (19) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Provinciaal (27) Apply Provinciaal filter
- Topic Shipping (8) Apply Topic Shipping filter
- Topics (32) Apply Topics filter
- Various Countries (207) Apply Various Countries filter
Displaying 1 - 12 of 3803
PC Ib
Afdruk Mercuriuskopje met gevleugelde helm in grijszwart. Herdruk geproduceerd door J.A. Moesman in 1895. Volgens de Proevencatalogus bestaan er 10 exemplaren in grijszwart en 2 of 3 in lichtrood. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2019. Uit recent onderzoek is gebleken dat deze proef vermoedelijk niets met postzegels te maken had, doch eerder met de productie van bankbiljetten in verband gebracht kan worden!
PC 8c
Definitieve kleurproef in donkergeeloranje zonder gom van de 15 cent pos. 22 met velrand (Brandsma: 5e proef), pracht ex. met certificaat Vleeming 2019
PC 9
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 65/86 in brugpaar, pracht ex.
Sold for: 2.000 €
PC 9
Proef in zwart op dik wit papier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 76-100 in kwart veldeel van 25 ex. met volledige velrand, pracht ex. (vouwtje ver van zegelbeeld en enkele papieronregelmatigheden)
PC 10b
Kleurproef 5 cent licht kobaltblauw plaat III pos. 10 met velrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2019
PC 11g
Kleurproef 10 cent steenrood plaat V pos. 10 met streepje op wang met velrand, pracht ex. zonder gom (zoals uitgegeven) met certificaat Vleeming 2019
Sold for: 1.600 €
NVPH 1a
5 cent diepdonkerblauw pos. 99-100 met velrand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2019, cat.w. 1300+ Luxe!
NVPH 1r
5 cent blauw plaat VI pos. 76 op dun papier met hoekvelrand, pracht ex. (onbeduidend vouwtje in marge) met certificaat Vleeming 2019, cat.w. 550+
Sold for: 480 €
NVPH 2p
10 cent rood plaat X pos. 41 op dik papier met velrand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2019, cat.w. 650+
NVPH 3a
15 cent donkergeeloranje pos. 97 met velrand, pracht ex. met volle originele gom en certificaat Vleeming 2019 (onbeduidend gomkreukje), cat.w. 1200
Opening: 7.500 €
Sold for: 12.500 €
NVPH 3c
15 cent oranje pos. 6-7 en 11-12 in blok van 4 met certificaat Vleeming 2019 (2 ex. onbeduidend dof gomplekje), cat.w. 18.750 Postfrisse blokken van 4 van de 15 cent zijn zeer zeldzaam!
NVPH 1a
5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 79 met velrand en stempel Amsterdam A 1-1 (vermoedelijk 1e dag 1-1-1852), pracht ex.