- (-) Remove Ned. Indië Halfrond-francostempel filter Ned. Indië Halfrond-francostempel
Displaying 1 - 12 of 74
NVPH 1
Anjer (Voerman 200) mooi op 10 cent wijnrood, pracht ex.
19 PHOTOS
NVPH 8
Anjer (Voerman 1000) op 5 cent groen, vrijwel pracht ex. (2 dunne plekjes)
NVPH 1
Banda (Voerman 750) op 10 cent wijnrood, vrijwel pracht ex. (boven kort doch niet aangesneden en kleur iets terug)
NVPH 2
Bandong (Voerman 225) op 10 cent karmijnrood in paar, pracht ex. (rechts korter tandje)
17 PHOTOS
NVPH 9A, 15A
Batavia (Voerman 75) op 10 cent oranjebruin tanding 14 kleine gaten en 50 cent karmijn tanding 14 kleine gaten op briefomslag 21-12-1872 naar Deventer met geschreven p fransche mail franco en stempel Ned.-Indie / via Marseille / Fransche pakketb. in kastje, pracht ex. (omslag enkele vlekjes)
NVPH 9
Benkoelen (Voerman 1250) licht doch vrijwel volledig op 10 cent oranjebruin, pracht ex. Herkomst: Corinphila Amstelveen 225 (2016)
NVPH 9
Bezoekie (Voerman 1250) mooi op 10 cent oranjebruin, pracht ex.
NVPH 12
Bodjonegoro type B op 20 cent ultramarijn, fraai ex. (2 dunne plekjes, scheurtje en ondertanding). Enig bekende afdruk van dit stempel! Herkomst: collectie Bulterman (2018)
NVPH 1
Buitenzorg (Voerman 150) op 10 cent wijnrood op briefomslag 10-6-1868 naar Soerabaja, zegel pracht ex., envelop scheurtje bovenzijde, aan binnenkant verstevigd en klein deel missend. Herkomst: collectie Bulterman (2018)
NVPH 9
Buitenzorg (Voerman 200) goed op 10 cent oranjebruin, pracht ex.
NVPH 9
Buitenzorg type B (Voerman 400) op 10 cent oranjebruin, pracht ex. Herkomst: Corinphila Amstelveen 222 (2015)
NVPH 2
Cheribon (Voerman 175) op 10 cent karmijnrood op fragment, pracht ex.