- All World (21) Apply All World filter
- Asian countries (10) Apply Asian countries filter
- Bohemia and Moravia (4) Apply Bohemia and Moravia filter
- British Commonwealth (141) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (7) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (8) Apply Eastern Europe filter
- Europe (887) Apply Europe filter
- European countries (16) Apply European countries filter
- India Feudatory States (5) Apply India Feudatory States filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (6) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Koninkrijk (133) Apply Koninkrijk filter
- Literature (16) Apply Literature filter
- Miscellaneous (18) Apply Miscellaneous filter
- Ned. Indië Halfrond-francostempel (74) Apply Ned. Indië Halfrond-francostempel filter
- Nederland en O.R. (45) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (989) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Dienst (6) Apply NL Dienst filter
- NL Halfrond-francostempel (176) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Luchtpost (60) Apply NL Luchtpost filter
- NL Poko's en perfins (5) Apply NL Poko's en perfins filter
- NL Port (12) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (17) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (16) Apply NL Puntstempel filter
- NL Telegram (11) Apply NL Telegram filter
- Overseas (229) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (19) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Provinciaal (27) Apply Provinciaal filter
- Topic Shipping (8) Apply Topic Shipping filter
- Topics (32) Apply Topics filter
- Various Countries (207) Apply Various Countries filter
Displaying 61 - 72 of 3803
NVPH 2j
10 cent dofrood plaat V op vouwbrief van Maastricht 16-2-1861 over Lanklaer en Tongeren naar Mechelen (B), pracht ex. Grenstarief!
NVPH 2o
10 cent karmijnroze plaat IX pos. 48-49 in paar met velrand op vouwbrief van Amsterdam 11-5-1862 naar Luik, pracht ex.
NVPH 2p
10 cent rood plaat X op dik papier vouwbrief van Rozendaal 24-4-1863 naar Lierre (B). Uit het zegel is rechtsboven een rechthoekje geknipt waar zeer waarschijnlijk ooit een stempel op stond, dit is vervangen door een ongestempeld rechthoekje uit een ander zegel waardoor er weer een ongebruikt zegel ontstond. Dit is niet opgemerkt door de Posterijen en gewoon afgestempeld met het franco-kastje stempel. Een vroeg geval van postale fraude derhalve en één van de zeer weinige bekende gevallen van dergelijk bedrog in de klassieke Nederland filatelie! Met certificaat en uitgebreid schrijven Ulrich Ferchenbauer 1997
NVPH 3b
15 cent donkeroranje (2x) op brief vouwbrief van Arnhem 23-3-1858 over Hamburg naar Aarhus (DK). Geschreven franco Hamburg, dit is doorgehaald omdat dat vanaf 1-1-1858 niet meer mogelijk was, brieven naar Denemarken moesten volledig betaald of ongefrankeerd verzonden worden. Daarom is franco Hamburg doorgehaald en op de omslag reicht nicht geschreven. De brief werd verder als ongefrankeerd behandeld: Nederlands port tot de grens 10 cent = 2 silbergroschen, Duitse gedeelte tot Hamburg 3 silbergroschen maakt 5 silbergroschen (=7 Hamburgse schilling of 22 Deense skilling) vermeerderd met het Deens port tot Aarhus (9 skilling) geeft in totaal 31 Deense skilling. Vrijwel pracht ex. (linkerzegel rechtsboven beschadigd en omslag 2 archiefvouwtjes). Ondanks kwaliteit een zeer interessant poststuk. Denemarken is een zeldzame bestemming in deze periode. Het Corinphila archief meldt slechts 11 poststukken gefrankeerd met emissie 1852!
NVPH 3b
15 cent donkeroranje pos. 93 op vouwbrief van Amsterdam 11-9-1853 naar Elberfeld (Pruissen), pracht ex.
NVPH 3b
15 cent donkeroranje in paar op envelop van Zeist 23-12-1853 over Emmerich naar Neudietendorf (Hertogdom Saksen-Coburg), pracht ex. (enkele vlekjes)
NVPH 2d
10 cent karmijn plaat II op vouwbrief van Maastricht 19-6-1854 over Aken naar Keulen (Pruissen), pracht ex. (verticale archiefvouw). Aangezien Maastricht en Keulen ruim 100 km van elkaar liggen was het grenstarief niet geldig. De resterende 5 cent port (geschreven fr 1 in blauw = 1 silbergroschen = 5 cent) werd door de geadresseerde betaald,
NVPH 3b
15 cent donkeroranje in paar op vouwbrief van Maastricht 16-3-1855 naar Hannover, pracht ex.
NVPH 2e, 3b
10 cent rood plaat III en 15 cent donkeroranje op briefomslag van Den Bosch 22-10-1856 naar Damme (Groothertogdom Oldenburg), pracht ex. (achterzijde klein deel missend en enkele dichtgeplakte scheurtjes) Volgens het Corinphila archief slechts enkele brieven naar het Groothertogdom Oldenburg bekend! Herkomst: collectie Clifford-Jones (1989)
NVPH 1j, 2g
5 cent blauw plaat III in paar en 10 cent rood plaat IV in paar op briefomslag van Amsterdam 18-10-1858 naar Berlijn, pracht ex.
NVPH 2j
10 cent dofrood plaat V (3x) op vouwbrief van Den Haag 5-10-1859 over Emmerich naar Berlijn, pracht ex.
NVPH 1n, 2l
5 cent lichtblauw plaat IV en 10 cent bruinrood plaat VI op vouwbrief van Deventer 29-9-1860 via Winterswijk naar Stadtlohn (Pruissen), pracht ex.