Lot 2924 - Auction 245-246

  • Lot : 2924 Netherlands and former Territories

    poststukken w.b. ouder materiaal (2 voorfilateliebrieven 18e eeuw), fdc's, iets correspondentie etc.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR