Over 15,000 images of collections are online!
  • Lot : 2872 German Empire

    luchtpost, collectie gestempeld en * op bladen
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2873 German Empire

    stadspost, collectie op bladen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2874 German Colonies and Foreign Post Offices

    collectie meest gestempeld met vele betere ex. op bladen
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 2875 German Colonies and Foreign Post Offices

    collectie meest gestempeld met betere ex. op albumbladen
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 2876 German Colonies and Foreign Post Offices

    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2877 German Colonies and Foreign Post Offices

    collectie op albumbladen
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2878 German Post Office in China

    collectie op albumbladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2879 German Colonies and Foreign Post Offices

    kleine collectie w.b. Nieuw-Guinea en Zuidwest-Afrika
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2880 Sleeswijk

    zegels en postwaardestukken (w.b. CIS gesigneerd Grueber) in speciaal gedenkboek bedoeld voor hoogwaardigheidsbekleders, zegels vastgeplakt
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 440 EUR

    Lot : 2881 Germany Occupation WW II Belgium and Northern France

    collectie w.b. poststukken op bladen
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2882 Bohemia and Moravia

    en Sudetenland met betere ex. (veel gesigneerd), stempels, post(waarde)stukken etc. op blanco bladen
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2883 Germany Allied Zones

    collectie gestempeld w.b. tevens Saarland op albumbladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2884 West Germany

    nominaal ** EUR 164 (w.b. mailer met 100 stuks EUR 1,44) en Zwitserland CHF 88
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2885 German States

    ruim 40 post(waarde)stukken
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2886 Bavaria

    , Pruissen en Württemberg met betere ex. en stempels in 3 schriftjes
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2887 German Empire

    Ostropa-blok op envelop met certificaat Schlegel, I.A.A. op envelop naar Tsjechië en groot aangetekend fragment met 1e emissie Duits Togo
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2888 German Empire

    Mi. nrs. 657-683 en 671x, blokken 5, 6, 8 en 10 alle ** en blok 10 gestempeld, cat.w. 1160
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2889 German Empire

    Veldpost, Mi. nrs. 7A (gesigneerd Mogler), 8B (gesigneerd Köhler), 9 (gesigneerd Mogler) en 12 III, meest pracht ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2890 German Empire

    w.b. stadspost in 2 insteekboekjes
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2891 German Empire

    6 betere poststukken w.b. Nürburgring
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2892 German Territories

    zegels en poststukken w.b. Sleeswijk
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2893 West Germany

    ** nominaal EUR 253
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2894 West Germany

    vanaf 1949 meest betere ex. gestempeld en */** w.b. rolzegels in strippen met nummers
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2895 German States

    collectie in KaBe album
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2896 German States

    gestempeld en */** in insteekboek
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 2897 German States

    en Duitse Rijk w.b. beter materiaal o.a. Ostropa-blok op bladen, insteekkaartjes etc. in doosje
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 2898 German States

    en Duitse Rijk, restanten w.b. beter materiaal in gemengde kwaliteit in insteekboeken op bladen etc. in doosje
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2899 German States

    in gemengde kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2900 German States

    w.b. gebieden en Duitse Rijk op kaartjes etc. in doosje
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2901 German States

    en Duitse Rijk in 2 insteekboeken
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2902 German States

    en Duitse Rijk fiscaalzegels in insteekboek
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2903 Bavaria

    meest gestempeld engros w.b. iets Muhlradstempels in 2 klembanden
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2904 Elzas-Lotharingen

    post(waarde)stukken meest jaren '40, totaal ca. 60 ex. in insteekboek
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2905 German Empire

    Lot : 2906 German Empire

    collectie meest gestempeld met vele betere ex., series en blokken w.b. Nothilfe, Ostropa, Südamerikafahrt, Polarfahrt etc. in nette kwaliteit in Davo album
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1900 EUR

    Lot : 2907 German Empire

    complete collectie met alle blokken en luchtpost-series in gemengde kwaliteit in Davo album
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 2908 German Empire

    , staten en gebieden etc. tussen 1849 en 1964 meest betere ex. w.b. variëteiten, blokken, enige poststukken etc. in insteekboek
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 2909 German Empire

    collectie gestempeld met vele betere ex. en series w.b. Reichspost 5 mark en Chicagofahrt in luxe Davo album
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 580 EUR

    Lot : 2910 German Empire

    collectie gestempeld met vele betere ex. en series in Schaubek album
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 650 EUR

    Lot : 2911 German Empire

    collectie gestempeld met beter materiaal w.b. Iposta-blok en Ostropa-blok in 2 insteekboeken
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 460 EUR

    Lot : 2912 German Empire

    collectie 1872 t/m 1945 met betere ex. en series, deels zowel */** als gestempeld verzameld in Schaubek album
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2913 German Empire

    Abstimmungsgebiete, collectie gestempeld w.b. Allenstein, Danzig, Memel en Saar in KaBe album
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2914 German Empire

    collectie 1872-1923 * (w.b. postfris en zonder gom), gespecialiseerd met kleurnuances, plaatfoutjes en enkele vel(de)len
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2915 German Empire

    meest */** met beter materiaal w.b. E. EL. P. en Gelber Hund in insteekboek
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2916 German Empire

    en gebieden etc. met betere ex. in 2 albums en insteekboek
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2917 German Empire

    en Bondsrepubliek collectie 1872-1995 gestempeld en */** in 4 albums
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2918 German Empire

    gespecialiseerde collectie 1872-1915 w.b. enkele poststukken en stempels in ringband
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2919 German Empire

    samenhangenden, collectie meest */** in insteekboek
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2920 German Empire

    collectie 1872-1945 meest gestempeld met betere ex. en blokken in Davo album
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2921 German Empire

    collectie */** vanaf 1933 w.b. Ostropa-blok in Leuchtturm klemband
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2922 German Empire

    en iets overig Duitsland, poststukken w.b. beter materiaal in doos
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2923 German Empire

    in Davo album en 3 insteekboeken
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2924 German Empire

    en Oost-Duitsland 1880-1990 collectie gestempeld en */** in 3 albums
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2925 German Empire

    collectie deels */** in luxe Davo album
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2926 German Empire

    gestempeld en */** in 3 insteekboeken
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2927 German Empire

    post(waarde)stukken in 2 kleine albums
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2928 German Empire

    w.b. samenhangenden in insteekboek en ringband
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2929 German Empire

    collectie met uitsluitend stempels Berlijn w.b. Südamerikafahrt 2 mark (gebreken) in Davo album
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2930 German Empire

    post(waarde)stukken in insteekboek
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2931 German Empire

    stadspost ruim 450 ex. en 4 briefkaarten in insteekboek
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2932 German Empire

    en Oostenrijk poststukken w.b. 1 ex. met Dfutsches Reich (Mi. nr. 69 I) in album
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2933 German Empire

    alfabetische opgezette stempelcollectie op emissie Germania in insteekboek
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 10 EUR

    Lot : 2934 German Empire

    Krone/Adler Mi. 47-48 met plaatfoutjes, kleurnuances, etc. tevens documentatie
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 30 EUR

    Lot : 2935 German Territories

    restanten op album- en insteekbladen in doosje
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2936 German Territories

    Böhmen und Mähren collectie met veel **, randvariaties, veldelen, poststukken, etc.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2937 German Territories

    collectie w.b. Beieren, Danzig, iets koloniën etc. in Leuchtturm album
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2938 German Territories

    etc. met betere ex. in 2 insteekboeken
    Starting bid : 70 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2939 German Territories

    w.b. Duitse Rijk met een enkel beter ex.
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2940 German Colonies and Foreign Post Offices

    collectie zowel gestempeld als */** verzameld met vele betere ex. en series in insteekboek
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 2941 German Colonies and Foreign Post Offices

    */** w.b. betere ex. en tevens overig Duitsland in insteekboek
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 250 EUR

    Lot : 2942 German Colonies and Foreign Post Offices

    kleine collectie in 2 Lindner ringbanden
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2943 General Gouvernement

    , Bohemen en Moravië, Ostland, Kanaaleilanden etc. collectie in Leuchtturm album
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2944 Saar

    collectie gestempeld met betere series (stempels deels oncontroleerbaar/vals) in insteekboekje
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 350 EUR

    Lot : 2945 Saar

    collectie 1947-1958 gestempeld en *, deels beide, met beter materiaal w.b. Block 1 **(gomdun plekje), Block 2 * en dienst
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 250 EUR

    Lot : 2946 Saar

    collectie 1920-1959 gestempeld en *, deels beide, gespecialiseerd met opdrukafwijkingen (w.b. 10 Pf. in strip van 3 met 2½x SARRE), kleurnuances, stempelmateriaal etc.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 340 EUR

    Lot : 2947 Germany Occupation WW II

    collectie */** met o.a. Generalgouvernement en Servië in Leuchtturm album
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2948 Germany Occupation WW II

    collectie */** in insteekboek
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2949 Bohemia and Moravia

    collectie w.b. enkele poststukken in blanco album
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2950 Germany before and after 1945

    Leipziger Messe mooi opgezette collectie 1897-1950 w.b. Sovjet zone blok 5X en 5SX (Grossblock), mooie litho prentbriefkaarten, post(waarde)stukken, documentatie etc. op 50 bladen in archiefmap
    Starting bid : 350 EUR

    Lot : 2951 Germany before and after 1945

    collectie in 2 Schaubek albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2952 Germany before and after 1945

    7 collecties w.b. Duitse Rijk, Berlijn en Bondsrepubliek in doos
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2953 Germany before and after 1945

    collectie in 5 Davo albums
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2954 Germany before and after 1945

    en Oostenrijk in Yvert album
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 125 EUR

    Lot : 2955 Germany before and after 1945

    collectie in 5 Davo albums
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2956 Germany before and after 1945

    collectie w.b. iets oude Staten en doubletten in 3 albums en insteekboek
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2957 Germany before and after 1945

    en Berlijn collectie meest gestempeld en * in 2 Davo albums
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2958 Germany before and after 1945

    w.b. veldpost, bezetting Kanaaleilanden, lokaalpost Unna en soldatenzegels Zwitserland in ringband
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2959 Germany before and after 1945

    in 4 insteekboeken
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2959A Germany before and after 1945

    restanten in 3 albums
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 35 EUR

    Lot : 2960 Germany after 1945

    collectie gestempeld w.b. enkele betere poststukken in 7 albums
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2961 Germany after 1945

    collectie w.b. Bund, Berlijn en Geallieerde Zones met beter materiaal in 3 blanco albums
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2962 Germany after 1945

    w.b. DDR vrijwel compleet ** in 6 albums, 2 insteekboeken en map
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2963 Germany after 1945

    in 3 banden
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2964 Germany Allied Zones

    gestempeld en */** met paren, blokken, velrandbijzonderheden en tussenstroken, in 2 insteekboeken
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2965 Russian Zone

    en Oost-Duitsland 1946-1962, tot 1958 gestempeld én */** met beter materiaal, doubletten, kleurnuances en enkele poststukken, daarna ** in 2 klembanden
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2966 Berlin

    mooie collectie ** 1949 t/m 1990 compleet w.b. Mi. 21-34 gesigneerd Schlegel in 2 Safe albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 2967 Berlin

    collectie 1948-1990 met betere ex. en series w.b. Mi. 34 gestempeld gesigneerd Schlegel, Von Stephan gestempeld, enkele plaatfouten etc. in Davo album
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2968 Berlin

    collectie 1948-1990 gestempeld in Davo luxe album
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2969 Berlin

    collectie 1948-1990 ** (een enkel ex. *) in Davo luxe album
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2970 Berlin

    collectie gestempeld met betere ex. w.b. vals gestempeld en gekeurd Schlegel in luxe Davo album
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 140 EUR