CORINPHILA veilingen

Belgium

• Exhibition collection of Seychelles
• Nice Zeppelin covers
Sort list :
  • Lot : 2806 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 20A
    Leopold I 40 centiem bleekroze tanding 15, pracht ex. met grote plakkerrest, cat.w. 1390
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2807 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 37A
    Leopold II 5 frank lichtbruin, pracht ex., cat.w. 1850
    Starting bid : 240 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 2808 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : 135-149
    12 verschillende waarden emissie Londen 1915 w.b. 5 franken nr. 147 en 10 frank nr. 149 op 5 aangetekende filatelistische enveloppen naar Sint Gillis, (vrijwel) pracht ex. (envelop met nr. 149 scheurtje), cat.w. ca. 1000
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2809 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : 150-163
    Rode Kruis 1 centiem t/m 10 frank, pracht ex. (20 centiem nr. 155 ontbreekt), cat.w. 1485
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2810 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2811 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 850
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2812 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : 363-374
    Grote Orval 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 1100
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2813 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : TR100-TR127
    Mechelen-uitgifte 10 centiem t/m 20 frank (inclusief nr. TR102a), pracht ex. (nr. TR113 stomp hoektandje), cat.w. 2000
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 2814 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : TR178-TR201
    Eeuwfeest 10 centiem t/m 100 frank, pracht ex. (nr. TR180 roestpuntje), cat.w. 1200
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 2815 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : OC10-OC25
    Bezetting Eerste Wereldoorlog, 2 centiem t/m 6,25 frank, nr. OC19 bruin vlekje achterzijde, cat.w. 745
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2816 Belgium

    1 / 1
    /
    Catalogue number : OC24
    Bezetting Eerste Wereldoorlog 2.50 frank in blok van 4 met hoekvelrand en HAN-nummer H4806-14, 1 ex. niet storend gomvouwtje, cat.w. 1200+
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : not sold
Sort list :