Many original collections
  • Lot : 1800 Netherlands

    mooie collectie 1852-2007 zowel gestempeld als */** (meest **) verzameld w.b. nagegomd in over het algemeen goede tot mooie kwaliteit met veel betere ex. en series o.a. Wapentjes, Wilhelmina Hangend Haar en Bontkraag, Jubileum 1913 en 1923, Veth, Van Konijnenburg, En Face, Armenwet, Telegram, Postbewijs, nominaal etc. in 9 Lindner albums
    Starting bid : 4000 EUR
    Hammer price : 4400 EUR

    Lot : 1801 Netherlands

    blokken van 4 vanaf emissie Cijfer 1899 t/m 1964 w.b. nrs. 81,102-103, 133, 134-135, 212-219, 225-228, 232-235, 257-260, 261-264 etc. met daarnaast diverse betere series en ex. (61b-61c, 104-105, En Face, roltanding) in 4 Safe ringbanden in doos
    Starting bid : 3000 EUR
    Hammer price : 4800 EUR

    Lot : 1802 Netherlands

    collectie 1869-1979 */** met veel postfris voor 1940 inclusief back of the book met veel betere ex. en series w.b. 40, 41, 99, 130-131, 136-138, 149-165, 177-198, 346-349, 518-537, roltanding R1-R18, R19-R31, R33-R56, R71-R101, port, etc. met veel attesten en certificaten in 2 Davo albums
    Starting bid : 2600 EUR
    Hammer price : 5000 EUR

    Lot : 1803 Netherlands

    collectie 1852-2001 geheel (*)/*/** en iets gespecialiseerd met o.a. nrs. 1-47, 49-100, 105P, 130-131, Veth (w.b. 137P, 163A-165A en 163B-165B), Van Konijnenburg, En Face, luchtpost compleet, roltanding (behoudens nr. 32 compleet), dienst, postzegelboekjes, telegram etc. in deels gemengde kwaliteit in 3 Davo albums
    Starting bid : 2400 EUR
    Hammer price : 4200 EUR

    Lot : 1804 Netherlands

    enorme voorraad 1949-2002 in mooie kwaliteit voornamelijk ** inclusief velletjes en combinaties. cat. w. volgens inzender ruim 70.000  in 6 insteekboeken
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 2000 EUR

    Lot : 1805 Netherlands

    collectie 1852-2000 na 1900 vnl. ** met veel beter materiaal w.b. nrs. 48, 49**, 80, 101, Veth**, Van Konijnenburg**, En Face*/**, roltanding (behoudens nr. 32 compleet), port (compleet), brandkast**, telegram etc. in 3 Importa Juweel albums
    Starting bid : 2000 EUR
    Hammer price : 3600 EUR

    Lot : 1806 Netherlands

    collectie 1852-1998 gestempeld, vanaf 1899 meest */** en op hoofdnummers compleet w.b. nrs. 1-48, 49-80 * (inclusief 61b-61c), Jubileum 1913 en 1923 *, Veth *, Van Konijnenburg *, roltanding (behoudens nr. 32 compleet *), port nagenoeg compleet, postbewijs compleet, telegram (behoudens nr. TG7 compleet), brandkast *, internering etc. in 4 Davo albums
    Starting bid : 1700 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 1807 Netherlands

    collectie 1852-1996 gestempeld, later * met veel beter materiaal w.b. nrs. 80*, 101*, 130-131*, Veth*, Van Konijnenburg *, En Face *, postbewijs compleet, port, brandkast, roltanding compleet * (behoudens nr. R32), port etc. in 2 Davo albums
    Starting bid : 1600 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 1808 Netherlands

    emissie 1852, gespecialiseerde collectie met platen, kleuren en stempels, keurig opgezet in blanco klemband
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2400 EUR

    Lot : 1809 Netherlands

    emissie 1852 halfrond-francostempels, collectie van ca. 90 zegels en 21 poststukken w.b. mooie afdrukken en enkele betere kantoren, keurig opgezet in blanco album
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 1810 Netherlands

    collectie halfrond-francostempels op 1e emissie (48 ex.) w.b. veel betere ex. o.a. Almelo C (Ey R) op nr. 3, Delft A (Ey 500) op nr. 3 (2x), Den Helder C (Ey R) op nr. 3, Enschede A (Ey 900) deels op nr. 3, Middelburg C (Ey 600) op nr. 3, Oud-Beierland C (Ey 600) op nr. 1, Vaals A (Ey 500) op nr. 3, Veendam C op nrs. 1 en 2, Wyk by Duurstede B (Ey 900) op nr. 3 etc. Totaal 23 nrs. 3 w.b. 2 paren en bovendien 2 attesten Dr. Louis in Importa album
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 1811 Netherlands

    emissie 1852 10 cent rood (76 ex.) met velranden gesorteerd op plaatnummers w.b. 16 paren en 6 strippen van 3 in mooie kwaliteit in insteekboek
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 1812 Netherlands

    collectie 1852-2003 meest */** w.b. nagegomd met veel beter materiaal o.a. 1-33, 36c, 44, 49,100-101, 103-104, 130-131, Veth met certificaat Vleeming 2016, Konijnenburg, En Face, port, roltandingen, etc. in 5 Davo albums
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 1813 Netherlands

    collectie 1852-2001 meest */** op hoofdnummers compleet met veel beter materiaal w.b. Bontkraag, Jubileum 1913 en 1923, Veth, dienst, port compleet, brandkast, roltanding compleet (behoudens nr. R32) etc. in 4 Davo albums in doosje
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 1814 Netherlands

    collectie 2000-2019 gestempeld en postfris w.b. nominaal ruim EUR 1690,  NL1 (ca. 1950x), NL2 (ca. 63x), NL5 (6x), internationaal  (ca. 422x), kerst (ca. 472), aant. (1x) in 11 Lindner albums in 2 dozen
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 3200 EUR

    Lot : 1815 Netherlands

    collectie 1867-2000 (*)*/** veel nagegomd met beter materiaal o.a. nrs. 56-76, 90-101, 121-131, 149-165, 177-198, 236-237, 346-349, En Face, LP12-13 etc. in 4 albums in doosje
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1816 Netherlands

    collectie 1852-2004 (*) */** w.b. veel nagegomd in gemengde kwaliteit o.a. nrs. 1-10, 13-18, 34-42, 49, 50-76, 61b, 90-101, port, telegram etc. in 3 Davo albums
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 1817 Netherlands

    collectie 1852-1983 (*)/* op hoofdnummers compleet en Back of the Book in gemengde kwaliteit w.b. nagegomd inclusief certificaten in 2 Leuchtturm albums
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 2400 EUR

    Lot : 1818 Netherlands

    Belgische geïnterneerden 1914-1918, 160 poststukken w.b. Amersfoort (vrouwenkamp, Dubbeltje Belge), Assen, Breda, Deventer, Dordrecht, Ede, Gaasterland, Harderwijk (w.b. 2x  Int.1), Hattem, Heerlen, Hengelo, Kampen, Katwijk, Nieuw-Namen, Nijkerk, Nunspeet, Oldebroek, Scheveningen, Zeist, etc. tevens veel documentatie
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1819 Netherlands

    collectie vanaf 1867 w.b. nominaal ruim EUR 2300, NL1 (ca. 360x), Internationaal (16x), Kerst (22x) in 12 Importa en Davo albums en 3 doosjes in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 1820 Netherlands

    emissie 1852, gespecialiseerde collectie w.b. nrs. 1-3 alle 2x ongebruikt, halfrond-francostempels, enkele poststukken etc. keurig opgezet in ringband
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 1821 Netherlands

    nominaal ca. EUR1450, NL1 (ca. 1000x), Kerst (ca. 100x), Internationaal (ca. 125x) in verhuisdoos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 1822 Netherlands

    collectie 1852-2005 meest gestempeld vrijwel compleet w.b. nrs. 80, 101, 101 P, 130-131, port op typen en tanding, dienst (postbewijs compleet), roltanding (behoudens nr. R32 compleet) etc. in 4 Davo albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1823 Netherlands

    nominaal ca. EUR1170, NL1 (ca. 1000x), Kerst (ca. 160x), Internationaal (ca. 115x) in doos
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1450 EUR

    Lot : 1824 Netherlands

    fdc's, voorraad tussen E2-E49 w.b. onbeschreven in doosje. Zeer hoge cat. waarde!
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1900 EUR

    Lot : 1825 Netherlands

    gespecialiseerde collectie 1852-1962 zowel gestempeld als * verzameld in deels gemengde kwaliteit met veel beter materiaal w.b. klassiek, 61b-61c (2x), 80, 130, 131 (2x), Veth, Back of the Book, postbewijs 1½ gulden met puntstempel 28 (gebreken) etc. keurig opgezet op zelfgemaakte bladen in 2 klembanden
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1826 Netherlands

    collectie 1852-1969 (*) */**  in gemengde kwaliteit met o.a. nrs. 1-5, 10, 13-18, 28-29, 48-49, 50-76, 80, 90-101, port, lp 12-13, Internering, dienst etc. 2 Davo albums
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 1827 Netherlands

    nominaal EUR 1950 meest in velletjes en boekjes in doosje
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1828 Netherlands

    collectie 1979-2018 ** hoog nominaal in 6 Davo albums en PTT collect album
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1700 EUR

    Lot : 1829 Netherlands

    voorraad vanaf 1852 gestempeld en */** w.b. beter materiaal en stempels in 17 insteekboeken in verhuisdoos. Veel zegels!
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1830 Netherlands

    fdc's w.b. E1, E2 (6x), E3 (2x), E4 (7x), E5 (5x) etc. deels onbeschreven en veelal met certificaten Vleeming in 2 ringbanden
    Starting bid : 1000 EUR
    Hammer price : 2800 EUR

    Lot : 1831 Netherlands

    collectie 1852-2001 gestempeld op hoofdnummers compleet w.b. dienst, port, postbewijs compleet, roltanding (behoudens nr. R32 compleet), telegram (behoudens nr. TG7 compleet) etc. in 4 Davo albums in doosje
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1832 Netherlands

    collectie 1852-2002 gestempeld op hoofdnummers compleet en Back of the Book in deels gemengde kwaliteit in 3 Leuchtturmalbums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1833 Netherlands

    collectie 1852-1990 gestempeld met veel beter materiaal w.b. nrs. 1-79, 104-105, 130-131, luchtpost compleet, port compleet, roltanding, telegram etc. in 2 Importa Juweel albums
    Starting bid : 800 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1834 Netherlands

    emissie 1872, collectie van ca. 75 betere poststukken w.b. aangetekend, aangegeven waarde, bestemmingen (o.a. Bombay, Lourenco Marquez en New Mexico), rubberstempel Loppersum, puntstempel 67 zonder krul, veel langstempels (ook op zegel) etc. in ringband in deels gemengde kwaliteit in ringband
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 1835 Netherlands

    gestempeld en */** met veel beter materiaal w.b. 104 (7x), 105 (12x), 130 (2x), 131, Van Konijnenburg * (2x), En Face */**, roltanding etc. in insteekboek
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1836 Netherlands

    emissie 1872 enveloppen G1-G4, uitgebreide gespecialiseerde tentoonstellingscollectie w.b. proeven, specimen, stempels, bijgefrankeerd, aangetekend, bestemmingen (o.a. Brazilië en de neutrale enclave Moresnet) etc. totaal ca. 180 ex., keurig opgezet in 2 ringbanden
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 1837 Netherlands

    collectie 1852-2000 gestempeld en op hoofdnummers compleet  w.b. tevens Back of the Book zo goed als compleet in 4 Davo albums. Deels vastgeplakt en kwaliteit gemengd!
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 1838 Netherlands

    puntstempels, collectie tussen 1-255 op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken en betere kantoren, totaal ruim 1800 ex. w.b. doubletten in deels gemengde kwaliteit in ringband
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 1839 Netherlands

    mooie collectie postvluchten meest Nederland-Nederlands-Indië v.v. (ca. 200 ex.) vanaf 1921 w.b. bonte frankeringen, bestemmingen etc. in 3 Lindner albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 750 EUR

    Lot : 1840 Netherlands

    collectie 1852-2002 gestempeld, later */** met betere ex. w.b. nrs. 48, 80 (met certificaat), 130-131, LP12-13 en Back of the Book (postbewijs compleet, Armenwet, Internering) etc. in 2 Davo albums
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 1841 Netherlands

    gestempeld engros tussen nrs. 1-49 in mooie kwaliteit in insteekboekje
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1000 EUR

    Lot : 1842 Netherlands

    collectie 1852-1970 tot 1940 gestempeld en daarna geheel */** en op hoofdnummers compleet met tevens luchtpost (compleet), postbewijs (compleet), port (compleet), dienst (compleet) en telegram in Davo album
    Starting bid : 750 EUR
    Hammer price : 1100 EUR

    Lot : 1843 Netherlands

    collectie 1852-1973 gestempeld met betere ex. (nrs. 48, 80, 101, 130-131, LP12-13) en beter Back of the Book (w.b. roltanding, port, postbewijs etc.) in 2 Davo albums
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1844 Netherlands

    collectie 1852-1999 dubbel verzameld gestempeld en */**  met o.a. nrs. 1-29, 47-49, 80, 101, 104-105,131, Van Konijnenburg *, En Face */**,  beter Back of the Book met o.a. roltandingen, port, postbewijszegels, LP12-13 etc. in 6 Lindner albums
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1400 EUR

    Lot : 1845 Netherlands

    collectie 1852-2000 gestempeld, later */** met veel betere ex. w.b. nrs. 48, 101, 130-131, emissie 1923 gespecialiseerd op tanding (121I met certificaat), 346-349 ** en Back of the Book (LP12-13, roltanding compleet, postbewijs compleet, Internering) etc. in 2 Importa albums en ringmap
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 950 EUR

    Lot : 1846 Netherlands

    nominaal ca. EUR1500,- en NL1 (30x) in doosje
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 1847 Netherlands

    PTT mapjes nr. 1-500, prestigeboekjes, persoonlijke postzegels. Nominaal ruim EUR770, NL1 (ca. 860x), NL5 (ca. 5x),  internationaal  (ca. 83x), kerst (ca. 84), aant. (1x)  in 8 Leuchtturm mappen
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 1100 EUR