NL 1913 100 Years of Independence

  • Lot : 1836 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 98A
    1 gulden wijnrood tanding 11½ x 11 met plaatfout vlekje linksboven linker leeuw (Mast 98PM, EUR 1300) met velrand en certificaat Vleeming 2020, cat.w. 300+
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 1837 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 99
    2½ gulden donkerviolet, Bontkraag 1 gulden blauwgroen (2x) en 15 cent blauw en karmijn op aangetekende waarde-envelop van Rotterdam 9-6-1914 naar Dillingen (Duitsland) met alle relevante etiketten en stempels en correct tarief! Tarief naar Duitsland in 1914 voor een brief van 71 gram werd als volgt berekend: 35 cent voor een brief 4e gewichtsklasse + 10 cent aantekenrecht + 4,2 gulden verzekeringsrecht (84x 5 cent voor 25.000 frs aangegeven waarde): dit geeft een juist tarief van 4,65 gulden.
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 1838 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel, mooi gecentreerd met certificaat Vleeming 2020 (onbeduidend gomvouwtje), cat.w. 2250
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 1839 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel, pracht ex., cat.w. 950
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1840 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel, pracht ex. met certificaat NKD 2018, cat.w. 950
    Starting bid : 180 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1841 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel, pracht ex. (gomzijde miniem getint) met certificaat NKD 2016, cat.w. 950
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 1842 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel, gedecentreerd pracht ex., cat.w. 950rn
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 1843 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel in paar, pracht ex., cat.w. 1800
    Starting bid : 340 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 1844 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 900
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 1845 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel met deel blauw stempel, pracht ex. met certificaten Muis 2001 en NKD 2019, cat.w. 900
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 1846 NL 1913 100 Years of Independence

    Catalogue number : 101
    10 gulden roodoranje op geel, vrijwel pracht ex. (roestvlekje achterzijde) met certificaat NKD 2018, cat.w. 900
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 200 EUR